Nero İle Ses Dosyalarının Formatını Değiştirme

Nero İle Ses Dosyalarının Formatını Değiştirme

Nero yazılımını kullanarak ses dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz. Nero’nun ses dosyalarınızı Enkode Etme özelliği ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde ses dosyalarımızı istediğimiz başka bir ses formatına çevirebilirsiniz. Özellikle internetten indirdiğiniz veya cep telefonunuzdaki ses dosyalarını MP3 yapmak için kullanabilirsiniz. İşte adım adım Nero programını kullanarak ses dosyalarını nasıl formatını değiştirebileceğinizin cevabı:

İlk olarak Nero programını çalıştırıyorsunuz ve Oluştur ve Düzenle bölümünden Ses Dosyalarını Dönüştür seçeneğine tıklıyorsunuz. Açılan ekrandan Ses dosyalarını Dönüştür seçeneğine tıklıyorsunuz.

Formatını değiştirmek istediğimiz ses dosyalarını Ekle butonuna tıklayarak listeye ekliyorsunuz. Ekleme işlemini tamamladıktan sonra İstenilen Dosya Biçimi bölümünden istediğiniz formatı seçiyorsunuz. Formatı değiştirilen ses dosyalarımızın kayıt yerini belirlemek için Hedef Dosya bölümünden Gözat butonuna tıklıyorsunuz ve kayıt yeri ile dosyanın yeni ismini belirliyorsunuz.

Git butonuna tıkladığınızda çeviri işlemi başlıyor. Çeviri işlemi tamamlandığında programın ana menüye dönüyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.