Oyunların CD Keylerini Bulan Program

Oyunların CD Keylerini Bulan Program

Oyun key bulma, oyunları CD keyleri nasıl bulunur. Game Key Revealer adlı ücretsiz program ile oyunlarınızın kaybettiğiniz key’lerini kolayca bulabilirsiniz. Pek çok oyun kurulum sırasında oyuna başlayabilmek için bir CD anahtarı girmenizi ister. Burada amaç korsanların önüne geçmektir. Ancak bu CD key’lerde satın aldığınız oyunun üzerinde yazmakta yada online satın aldıysanız bilgisayarınızın bir köşesine not etmişisinizdir. Ancak zamanla CD yıpranır anahtar kaybolur yada bilgisayarınızdaki notu bulmazsınız. İşte bu tip bir durumda imdadınıza Game Key Revealer programı yetişiyor. Program sisteminizde kurulu oyunların anahtarlarını yada serial numaralarını listeleyen ücretsiz bir yazılımdır.

Game Key Revealer adlı bu ücretsiz yazılım 112 KB boyutunda küçük portable yani kurulum gerektirmeyen yazılımdır. Programı çalıştırdıktan sonra Find Games butonuna tıklayıp birkaç saniye bekledikten sonra bilgisayarınızdaki bütün oyun anahtarlarını size otomatik olarak sıralayacaktır. Game Key Revealer bilgisayarınızdan sildiğiniz oyunlarında serial numaralarını size listeliyor.

Programın üst kısmında yer alan File > Save seçeneklerine tıklarsanız bütün keyler bir text dosyası şeklinde yazılımın bulunduğu dizine kayıt olacaktır.

gamekeyrevealer

Game Key Revealer programının bir diğer özelliği ise yüklü olan oyununuzun key’ini değiştirebiliyorsunuz. Bunu yapmak için Tools > CD Key Changer menüsünden ulaşabilirsiniz. Burada açılır menüden serialini değiştirmek istediğiniz oyunu seçip serial numarasını değiştirebilirsiniz.

cd_key_changer

Game Key Revealer İndirme Linki

http://download.cnet.com/Game-Key-Revealer/3000-2121_4-75123263.html