PDF Dosyalarını Birleştirme Programı İndir

PDF Dosyalarını Birleştirme Programı İndir

Doküman dosyası olan PDF’ler günümüzde oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır. PDF dosyaları masaüstü, Tablet PC ve mobil cihazlar tarafından ve hemen hemen her platformda aynı şekilde ve sorunsuzca görüntülenebildiği için dokümanların paylaşımında en sık kullanılan dosya biçimleri arasında yer alıyor. İşiniz gereği PDF dosyaları ile sıkça uğraşıyorsanız zaman zaman PDF dosyalarını birleştirme gereksinimi duymuşsunuzdur. Windows işletim sistemlerinde PDF dosyalarını birleştirmek için birçok yazılım bulunabiliyor. PDF dosyalarını birleştirmek için gelişmiş seçeneklere bünyesinde yer veren Kvisoft PDF Merger yazılımını kullanabilirsiniz. Kvisoft PDF Merger ile PDF dosyalarını birleştirmek oldukça kolay.

Kvisoft PDF Merger Nasıl Kullanılır

Yazılımı aşağıdaki bağlantıdan indirip kurduktan sonra çalıştırın. Yazılım arayüzünde birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarını seçmek için “Add Files” butonunu kullanın. Açılan Windows Explorer arayüzünden birleştirmek istediğiniz PDF’leri seçin ve ”Tamam” butonuna tıklayın. Listede birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarının sıralamalarını değiştirmek için yukarı ve aşağı ok butonlarını kullanabilirsiniz. Yine buradaki eksi butonu ile seçtiğiniz PDF dosyalarını kaldırabilirsiniz.

Yeni oluşturulacak PDF dosyasına elinizdeki belgelerde yer alan sayfaların tamamını değil de belli bir kısmını dahil etmek istiyorsanız “Method” butonuna tıklayın ve açılan pencereden ”Part” seçeneğini işaretleyin. Kutucuğa seçtiğiniz belgeden yeni oluşturulacak dokümana dahil edilmesini istediğiniz sayfa numaralarını girmelisiniz.

Yazılım arayüzündeki ‘‘Options” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz pencerede oluşturulacak PDF belgesi ile ilgili çeşitli düzenlemelere gidebilirsiniz. ‘‘Property” sekmesinden dosyanın başlık, konu, yazar ve anahtar kelimelerini girebilirsiniz. “Security” sekmesinden yeni PDF belgesine güvenlik gerekçesiyle parola koruması ekleyebilirsiniz. Yine bu bölümden dosyanın yazdırılmasını engelleyebilir, belge üzerinde değişiklik yapılmasını önleyebilir, içeriğe erişimi ve içeriğin kopyalanmasını engelleyebilirsiniz.

Belgenin adlandırılmasına yönelik seçeneklere ‘‘File Name” kutucuğundan erişebilirsiniz. Birleştirme işleminin ardından oluşturulacak olan yeni belgenin kayıt konumunu “Output Folder” bölümündeki ”Browse” seçeneğine tıklayarak belirleyebiliyorsunuz. Tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra “Start” butonunu kullanarak işlemi başlatabilirsiniz. Birleştirme işleminin çok kısa bir sürede tamamlandığını belirtelim.

Kvisoft PDF Merger İndirme Linki

http://www.kvisoft.com/pdf-merger/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.