PDF Dosyalarını Word Dosyasına Nasıl Çevrilir

PDF Dosyalarını Word Dosyasına Nasıl Çevrilir

PDF dosyaları çoğu kez üzerinde değişiklik yapmanıza izin vermez, yazmaya veya değişiklik yapmaya korumalı olan PDF dosyalarını WORD (DOC) dosyasına çevirerek üzerinde daha kolay değişiklik yapabilir veya istediğiniz bölümleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Microsoft Office Word programı hemen hemen her kullanıcıda mevcuttur az çok herkes kullanmayı bilir bu yüzden de PDF dosyalarını Word dosyasına çevirerek işlem yapmak daha kolay olacaktır. İstediğiniz gibi değişiklik yapabilir, grafik, resim ekleyebilirsiniz.

Advanced PDF to Word Converter Free 5.0

Advanced PDF to Word Converter Free ile sürükle bırak yöntemi ile PDF dosyalarınızı uygulama içine atabilirsiniz. PDF dosyasınızı Advanced PDF to Word Converter Free 5.0 ile Word Dosyası (DOC), Zengin Metin Biçimi (RTF), Metin dosyası (TXT) türlerine çevirebilirsiniz.

Sürüklediğiniz dosyayı yukarıdaki şekilde gördükten sonra “CONVERT” butonuna bastıktan sonra “Save Folder” de belirtilen yere PDF dosyanız Word dosyasına çevrilmiş olacaktır.

Advanced PDF to Word Converter Free Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Some PDF Converter 1.5

Some PDF Converter 1.5 sürümü ile PDF dosyalarınızı kolaylıkla Word dosyasına çevirebilirsiniz. Some PDF Converter 1.5 ile PDF içindeki resimleri dönüştüreceğiniz word dosyası içine entegre edebilirsiniz. PDF dosyasındaki tablolamaları kaldırabilir ve/veya dahil edebilirsiniz. Some PDF Converter 1.5 ile bir klasördeki tüm PDF dosyalarını bir defada Word dosyasına çevirebilirsiniz.

Some PDF Converter 1.5 Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Free PDF to Word Doc Converter 1.3


Free PDF to Word Doc Converter 1.3 ile tamamen ücretsiz olarak PDF DOC dönüşümlerini yapabilirsiniz. Bu ücretsiz PDF Word DOC Converter uygulaması ile diler PDF den zengin metin formatına (Rich Text Format) dilerseniz de Microsoft Word dökümanına (.doc) dönüşüm yapabilirsiniz. Resimde de gördüğünüz üzere bir çok seçeneği sunan Free PDF to Word Doc Converter 1.3 ile Add to PDF Document butonuna tıklayarak dilediğiniz kadar PDF dosyası ekleyebilir ve çeşitli kısıtlamaları kaldırabilir veya ekleyebilirsiniz.

Free PDF to Word Doc Converter Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (5 Yorum)

 1. Anonim dedi ki:

  pdf i word e cevirebiliyorum ama bnm pdf dosyam taranmıs bir yazı ve resim olarak cıkıyor worde bunu yazı haline getirebiliyor muyum

 2. serkan dedi ki:

  yaa çeviriyi yapıyorum ama yazı cıkmıyo hıc sadece yazı olan yerler siyah renkle kaplı oluyo neden böyle oluyo acil yardım edermisiniz

 3. bulut erkan dedi ki:

  çok güzel paylaşım eline sağlık ama demo bunlar :(
  keylerini nerden bula biliriz_?

 4. kazım taşlı dedi ki:

  teşekkür ederiz. İyi bir hizmet.

 5. UMUT dedi ki:

  malesef tekrar tekrar denememe rağmen word dosyasına çeviremedim korumalı bir dosya sanırsam lütfen daha çok bilgi verirmisiniz.teşekkür ederim.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
 • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
 • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
 • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
 • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
 • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
 • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
 • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir