Powerpoint (ppt) Sunuları Ücretsiz Açma Programı

Powerpoint (ppt) Sunuları Ücretsiz Açma Programı

ile yapılan uzantılı dosyalar nasıl açılır? Daha çok slayt şov olarak bilinen dosyaları açmak için ücretsiz bir programa ihtiyacınız varsa Free Powerpoint Viewer adlı yazılımı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Microsoft Office Powerpoint tarafından hazırlanan sunum dosyalarını görüntüleyebilmek için ille Office yazılımını bilgisayarınıza kurmanıza gerek yok, çünkü Office yazılımı ücretli ve kurulum olarak daha fazla alan kaplıyor. Para ödemek istemeyen ve Office’nin sadece sunum özelliği size lazımsa bir alternatif arıyorsanız deneyebilirsiniz.

Microsoft Office yazılımıyla hazırlanan slayt şovları yani sunum dosyalarını açıp içindekileri görüntülemek için tamamen ücretsiz olan bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi normalde bu slaytları görmek için PowerPoint programının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor, ancak bu yazılım ücretli alternatif bir ücretsiz yazılım arıyorsanız bu yazılımı deneyebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan yazılım sade bir arayüze sahip, gereksiz hiç bir detay barındırmayan yazılım kafa karışıklığına yol açmıyor. Sadece görüntüleme yapan program tasarım olarak da buna uygun yapılmış. En deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları bile programı kullanırken herhangi bir zorluk çekmeyecektir.
free-powerpoint-viewer
Free Powerpoint Viewer yazılımını kullanarak ppt uzantılı dosya formatlarını tam ekran yada normal pencere modunda açarak oynatabilirsiniz. Böylece sorunsuzca istediğiniz gibi sunumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sık sık farklı yerlerde sunumlar yapmak zorunda kalıyor ve her gittiğiniz yerde PowerPoint yüklü olmuyorsa bu programı flash disklerinizde yanınızda götürebilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Programı aşağıdaki linki kullanarak indirebilirsiniz.

Free Powerpoint Viewer İndirme Linki

http://freepicturesolutions.com/mydownload/powerpointviewer_setup.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar