RAM Bellek Yükseltme, Temizleme Programı

RAM Bellek Yükseltme, Temizleme Programı

bellek nasıl temizlenir, bellek boşaltma programı indir. MaxMem adlı yazılım ile sürekli bellek sıkıntısı çekenler için hızlandırma aracı olan yazılım ile temizliği yaparak sisteminizin hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınız zaman hızlandığını fark etmişsinizdir. İşte bu yazılım sayesinde yeniden başlatmaya gerek kalmayacaktır. Yazılım ücretsizdir. Kullanması oldukça kolay olan yazılımda hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Çünkü tek bir tuş ile daha hızlı bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.

MaxMem, gerçek zamanlı fiziksel bellek yönetimi programıdır. Belleğin asgari miktardaki kullanımını ve yazılımlar ile belleğinizi kullanmaya başladığınızda daha sonradan pasif hale getirdiğinizde sistem kaynaklarını nasıl kullanıldığını izlemenize imkan verir. Yazılım son 60 saniye üzerinden bellek kullanımını ve aynı zamanda mevcut durumda ne kadar hafıza kullanıldığını gösterir. Bilgisayarınızda çalıştırdığınız programların RAM Belleğinizi verimli bir şekilde kullanamazlar. Hafıza kullanımındaki bu sorun nedeni ile çoğu yazılım gereğinden fazla RAM bellek kullanır. Diğer programlar için yeterli hafıza alanı kalmıyor. MaxMem ise bu boşa harcanan RAM’i tespit ederek diğer programların kullanımına sunuyor.

Programın çalışma moduda önemli, ne kadar güçlü bir şekilde RAM bellek temizleyeceğini de siz belirleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla güçlü RAM temizleme modunda çok daha fazla RAM’i temize çıkaran program, zaman zaman sorun çıkarabiliyor ve bu nedenle standart modda kullanılmanız önerilir. Eğer otomatik olarak işlem yapmasını engellemek isterseniz manuel moda da alabilir, böylece sadece siz bastığınızda RAM temizliği yapılmasını sağlayabilirsiniz.

MaxMem İndirme Linki

http://www.analogx.com/contents/download/System/maxmem/Freeware.htm

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • serdar:Arkadaşlar burada nano teknolojisi hakkında bir ma...
  • admin:Buradakiler anasayfa için anlatılmış eklenti kulla...
  • murat:merhabalar hocam, her yazı eklediğimde mi bu işlem...
  • admin:Bu işlemi yaparsanız belleği formatlamış olrsunuz....
  • Baran Aydın:Abi burda yazan her şeyi yaptım ve usb de olan 29K...
  • Fərid:Nolur arka plan fotoğrafini deyiwmek istiyorum...
  • SAHRA pat:Hesabim kapatıldı yardımcı olun...
  • nedim:Peki bunun tam tersini yapan bir eklenti var mı? Y...
  • İlker Ergün:Müthiş çözüm ya. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi...