Resim Dosyalarını PDF Dosyasına Nasıl Çevrilir

Resim Dosyalarını PDF Dosyasına Nasıl Çevrilir

Resim dosyalarını pdf’ye çevirme programı, JPEG to PDF nasıl yapılır dönüştürme işlemini yapan program. PDF (Portable Document Format) yani Taşınabilir Belge Formatı anlamına gelmektedir ve internette yaygın olarak kullanılmaktadır. Kendi PDF dokümanınızı oluştururken özellikle daha önce kağıda döktüğünüz belgeleri tarayıcınızdan taratıp bu sayfaları daha sonra PDF formatına çevirebilirsiniz. Free JPG to PDF Converter adlı ücretsiz yazılım resim dosyalarınızda herhangi bir kayıp olmadan çevirme işlemini yapabiliyor.

Resim Dosyalarını PDF Dokümanına Dönüştürme

Bu program basit ve kolay bir şekilde resim dosyalarınızı PDF formatına dönüştürebiliyor. Program ücretsiz olup ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli temel özellikleri size sunuyor. Yalnızca birkaç butona tıklayarak resim formatındaki dosyalarınızı PDF dokümanlarına çevirebiliyorsunuz. JPG to PDF isimli ücretsiz ve kullanımı kolay bu program işini başarıyla yerine getiriyor. Bu yazılım PDF formatına dönüştürmek için JPG, GIF, PNG, TIFF, ICO, MNG, SVG, BMP gibi popüler resim dosya formatlarını desteklemektedir. JPG to PDF dönüştürücü ile resimleri tek tek PDF dosyalarına dönüştürebileceğiniz gibi toplu bir şekilde de dönüştürme yapabilirsiniz. Programın diğer bir özelliği de Kağıt Boyutunu seçebiliyor olmanızdır. İsterseniz nihai PDF dosyasının kağıt boyutunu seçebilirsiniz. A0 1189mm x 841mm, A1 841mm x 594mm, B0 1414mm x 1000mm, B1 1000mm x 707mm ve daha birçok seçenek bulunuyor.

Free jpg to pdf Converter Nasıl Kullanılır

İlk önce dönüştürmek istediğiniz JPG dosyasını sol kısımda yer alan Add File butonu ile programın içerisine aktarıyorsunuz. Daha sonra alt bölümde Output File Name ile PDF dokümanına dönüşecek olan dosyaya isim veriyorsunuz. Output Folder bölümünden ise PDF dokümanınızın çıkarılması gereken yeri belirliyorsunuz. Paper Size kısmından ise sayfa boyutunu değiştirebilirsiniz. Open folder when complete kutucuğunu işaretlediğinizde dönüştürme sona erdiğinde PDF otomatik olarak görüntülenecektir. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra Start butonuna basarak dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

Free jpg to pdf Converter İndirme Linki

http://www.freepdfsolutions.com/free-jpg-to-pdf-converter.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.