Resmin İçerisine Veri Nasıl Gizlenir

Resmin İçerisine Veri Nasıl Gizlenir

Resmin içerisine veri gizleyebilirsiniz. Bu yöntem ile resimlerin içerisine avi, jpg, mp3, mp4, pdf, png gibi popüler uzantılı dosyaları gömebilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu iki program ile istediğiniz dosyaları kolayca resim dosyalarınızın içerisine gömebileceksiniz. JPG FileBinder adlı yazılım kurulumsuz çalışan bu alanda başarılı bir yazılımdır. DeEgger Embedder ise yine bu alanda hizmet veren oldukça kaliteli bir yazılımdır. İşte resim içerisine dosya gizleme…

JPG FileBinder

Portable olarak çalışabilen küçük bir programdır. Bir resmin içerisine dosya, video vs. gizleyebilirsiniz. JPG FileBinder indirme linki:

http://www.softpedia.com/get/Security/Security-Related/Jpg-FileBinder.shtml

DeEgger Embedder

DeEgger-Embedder

Oldukça kapsamlı olan program ile özel dosyalarınızı resimlerin içerisine saklayabilirsiniz. Basit kullanıcı arayüzü, Gizli Modu, Hızlı Düzenleme Modu ve Gizli Dosya Şifreleme ile verilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Programın çalışabilmesi için NET Framework 2.0 bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.

Yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Öncelikle içine birşeyler gizleyeceğimiz resmi seçelim sonrasında gizlemek istediğimiz dosyayı sürükle bırak yöntemi ile veya browse butonunu kullanarak seçiyorsunuz. İstediğiniz kadar dosya seçebiliriz. Son olarak yapmanız gereken ise Combine butonuna basmaktır.

DeEgger Embedder İndirme Linki

www.zasi.org/DeEgger-Embedder.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar