Revo Uninstaller ile İstenmeyen Programlar Nasıl Kaldırılır

Revo Uninstaller ile İstenmeyen Programlar Nasıl Kaldırılır

Windows’dan bir program kaldırmaya çalıştığınızda bazen işlem yarım kalır ve program kalkmaz, bazen de program kalkar fakat kayıt defterinde ve birçok dizin içerisinde programla ilgili atıklar kalır. Revo Uninstaller bu gibi sorunları çözebilecek bir araçtır.

Programı ilk defa çalıştırdığınızda bilgisayarınızda yüklü programların listelendiği bir ekran görüntüsüyle karşılaşacaksınız. Revo Uninstaller ile bir programı kaldırmak için önce ana pencerede kaldırmak istediğiniz programın simgesi üzerine farenizin sağ düğmesiyle tıklayın ve “Kaldır” komutunu seçin.

Yeni açılacak pencerede kaldırma işlemi ile ilgili Yerleşik, Makul, Güvenli ve Özelleştirilmiş ayarlarından birisini seçebilirisiniz. Her bir seçenek temizlik işleminin ne kadar derin yapılacağı ile ilgili bir seviyeye karşılık geliyor. Seçiminizi yaptıktan sonra “İleri” düğmesine tıklayın.

İleri düğmesini tıkladıktan sonra Revo Uninstaller önce kaldıracağınız programla ilgili analizler yapıyor daha sonra kaldıracağınız programın Uninstaller’ini çalıştırıyor. Uninstaller açılınca programı normal yollardan kaldırır gibi sihirbazın adımlarını takip ederek kaldırın. Tekrar Revo Uninstaller’in penceresine döndüğünüzde “İleri” seçeneğine tıklayın.

Revo Uninstaller, kaldırdığınız programın Unintaller’inin görevini tamamlamasının ardından bilgisayarınızı tarayacak ve geride kalan artıkları araştıracaktır. Tarama işlemi bittikten sonra sonuçları görüntülemek için tekrar “İleri” seçeneğine tıklayın.

Listeye eklediğiniz şarkılar otomatik olarak sıkıştırılarak karşı tarafın önbelleğine kaydediliyor. Bu işlem 1 dakikaya yakın sürüyor, yani siz ilk şarkıyı dinlerken sonraki 5 şarkı yüklenmiş olabiliyor. Siz şarkıyı ileri sarar, durdurur veya değiştirirseniz karşı tarafta da aynı değişiklik gerçekleşiyor. 25 şarkıyı doldurursanız yenilerini ekleyebilmek için birkaç şarkı silmeniz gerekiyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk oyu sen ver)
Loading...

Etiketler:
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....
  • ayşe kanaç:merhaba eşime sahte hesaptan gönderilen mesajların...
  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir