seo dersleri

Samsung Netbook N150 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Samsung Netbook N150 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Dünyanın ilk 4G’li ’unu geliştirdi. 4G bağlantı teknolojisine sahip ’uyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Samsung kendi LTE ağı donanımını kullanarak yeni Netbook’u ’yi canlı bağlantı ile tanıttı. Samsung şu an HSPA 3G iletişim teknolojisi ve WiFi erişim özelliği ile piyasada satışa sunulmuş durumda. Hizmet programına ve pazardan gelecek talebe bağlı olarak LTE teknolojisi ile de satışa sunulacak.

N150’nin 10.1 inçlik yansımayı önleyen LED ekranı kullanıcıların görüntüleri en canlı ve keskin renklerle görüntülemelerine olanak sağlıyor ve parlak ışıklar altında ya da doğrudan güneş ışığı altında dahi ayna efekti oluşturmuyor. Bu enerji-etkin ekran N150’nin mükemmel işlemci performansı ve Samsung’un kendi geliştirdiği Gelişmiş Pil Ömrü çözümü ile birleşince, kullanıcıya 8.5* saate kadar pil ömrü sunuluyor.

Entegre web kamerası, dahili mikrofon ve kulaklık çıkış bağlantısı da video-konferans, canlı mesajlaşma ya da VoIP telefon aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle kolay ve masrafsız şekilde sürekli bağlantıda olmanıza olanak sağlıyor.

Long Term Evolution (LTE) mobil genişbant bağlantı teknolojisine sahip olan ve dolayısıyla 4G bağlantı teknolojisini kullanan netbook’u olan Samsung N150, 100Mb/s hızında indirme ve 50Mb/s upload (gönderme) hızına sahip.

"Samsung Netbook N150 Fiyatı ve Teknik Özellikleri" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. serhat dedi ki:

    lütfen samsung netbook özellikleri yayımlayabilirmisiniz

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner