Sanal Sürücü Oluşturma Programı İndir

Sanal Sürücü Oluşturma Programı İndir

Virtual CloneDrive adlı bu ücretsiz yazılım ISO, BIN, CCD gibi daha pek çok kalıp dosyasını sanal bir ROM oluşturarak sanki disk takmış gibi kullanmanıza imkan verir. Virtual CloneDrive sadece fiziksel bir CD / DVD sürücüsü gibi çalışır.  CloneDVD veya CloneCD ile oluşturulan Resim dosyaları sabit diskten sanal bir diske veya ağ sürücüsünden monte edilmiş ve normal bir CD / DVD sürücüsüne takılarak aynı şekilde kullanmanıza imkan verir. Piyasadaki en iyi sanal sürücü yazılımlarından bir tanesi diyebiliriz. Virtual CloneDrive kullanması kolay ve tamamen ücretsizdir.

Virtual CloneDrive programını kullanmak çok kolaydır. Program çok sade bir arayüze sahip ayrıca Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Programı yüklediğinizde İngilizcedir, Türkçeleştirmek için yapmanız gereken şe oldukça basit programı açınız ve ikinci sekme olan “Language” seçeneğini tıklayınız açılan seçeneklerden “Turkish” seçin ve “OK” butonuna tıklayınız. Program artık Türkçe kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayarıma tıkladığınızda BD-ROM diye bir sürücü göreceksiniz bu programın oluşturduğu sanal sürücüdür. Ayarlar kısmından isterseniz sürücü sayısını artırabilirsiniz.

Programı kullanmak oldukça basit sanal sürücüye takmak istediğiniz ISO dosyasının üstüne geliyorsunuz. Sağ tıklıyorsunuz açılan menüden birlikte aç sekmesinden Virtual CloneDrive seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar.  Eğer ISO dosyanız programın simgesini almışsa sadece üstüne çift tıklamanızda yeterli olacaktır. Program otomatik olarak sanal sürücüde çalıştırmaya başlayacaktır.

Virtual CloneDrive Programını İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
  • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
  • zz:ben bilgisiyardanım...
  • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
  • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
  • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
  • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
  • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
  • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...