Sistem Bilgileri Masaüstünde Nasıl Görüntülenir

Sistem Bilgileri Masaüstünde Nasıl Görüntülenir

Sistem bilgisi görüntüleme programı olan BGInfo kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Aslında bilgisayar özelliklerine bakmak oldukça kolay fakat biraz zahmetli bir iştir. Çünkü her bir özelliğe bakmak için farklı bir işlem yapmak gerekiyor. Bilgisayarınızla ilgili sistem bilgilerini bulmak için bu ücretsiz yazılım tam size göre, yazılımı çalıştırdığınızda sisteminizin bilgilerini size getirir. Yazılım kurulum gerektirmiyor. Sıkıştırılmış olan dosyayı çıkarttığınız zaman doğrudan çalıştırabilirsiniz.

BGInfo Programının Kullanımı

BGInfo
Bu program Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaktadır. Masaüstünüzde, arka planın önünde sistem bilgilerinizi görüntüler. IP, Mac, CPU, RAM gibi bilgilerinizi ekrana yansıtıyor. Görüntülemek istemediğiniz ayrıntıları, size liste halinde sunulan bölümden silebilirsiniz. Daha sonra özelliği yeniden göstermek için Fields menüsünden add butonuna tıklamanız yeterlidir. Yukardaki menüde herkesin aşina olduğu font ayarlarıyla temanıza göre uyarlayabilirsiniz. Ekranda konum belirlemek için ise Posion butonuna tıklayınız.

BGInfo oldukça kolay bir kullanıma sahip bir arayüzü bulunuyor. Metin editörünü andırmaktadır ve duvar kağıdınız üzerinde görünmesini istediğiniz tüm sistem özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

BGInfo İndirme Linki

https://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897557.aspx

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir