Sistem Kurtarma USB veya Disk Hazırlama Programı

Sistem Kurtarma USB veya Disk Hazırlama Programı

Sisteminizi kurtarmak için USB / CD / DVD oluşturabileceğiniz bir program olan SARDU kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan hayat kurtaran bir yazılımdır. SARDU’nun açılımı Shardana Antivirus Rescue Disk Utility’dir. Kullanıcılar için ayrı bir kurtarma diski oluşturmasına imkan veriyor. Oluşturacağınız USB, CD veya DVD ile bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda sisteminiz taranır ve temizlenir. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit, en az 4GB boş bir flaş bellek, CD veya DVD gerekiyor. USB bellekler günümüzde çok ucuz olduğundan ve daha sonra programı güncelleyebilmeniz açısından USB bellek kullanmanızı tavsiye ederiz.

Windows Kurtarma Diski Oluşturma

DVD ya da USB önyükleme ile Windows XP, Vista, 7 veya Windows 8 kurtarma diskleri oluşturacağız. Bir işletim sistemi kurulumu için USB / CD / DVD medya kullanarak sisteminizi kurtarabilirsiniz.

SARDU-Virus

Programın kullanımı oldukça basittir. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Programı taratma işlemlerinin haricinde çoklu Windows işletim sistemi kurma olarak da kullanabilirsiniz. Yukarıdaki ekranda Antivirüs programlarının kurtarma disklerini görüyorsunuz. Bu pencereden güvendiğiniz bir yazılımı seçebilirsiniz. Bizim önerimiz Kaspersky veya Bitdefender kullanmanızdır.

SARDU-Windows

Bu ekrandan kullanmak istediğiniz Windows işletim sistemini seçiyorsunuz. İSO dosyaları Sardu’nun içerisinde yer alan İSO klasöründe olması gerekiyor. iso dosyalarınızı program içerisindeki iso klasörüne attıktan sonra isimlerini sardu’nun istediği gibi yapmanız gerekiyor.

SARDU-yazdirma

Daha sonra USB veya CD/DVD disk seçeneğine göre bir seçim yapıyorsunuz.

İndirme Linki

http://www.sarducd.it/downloads.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir