Sistem Temizleme Aracı Advanced SystemCare Free

Sistem Temizleme Aracı Advanced SystemCare Free

Sistem temizleyici ve hızlandırıcı yazılım indir. Windows sistem optimizasyon programı olan Advanced SystemCare Free adlı yazılım ile bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Sisteme yeni yazılımlar yükleyerek ve çeşitli güvenlik programları çalıştırarak yavaşlamasına neden oluruz. Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz bu program ile bir süre kullandıktan sonra zamanla ağır çalışmaya başlayan bilgisayarınızı canlandırmak ve iyi günlerine geri döndürmek için kullanabileceğiniz, içerisinde pek çok kullanışlı araç barındıran bir sistem optimizasyonu aracıdır.

Advanced SystemCare Free Programı Nasıl Kullanılır

Advanced SystemCare Free programı sistemdeki gereksiz dosyaları temizleyebildiği gibi bünyesinde çeşitli özellik ve seçeneklere de yer veriyor. Eğer yalnızca gereksiz dosyaları temizlemek istiyorsanız program arayüzündeki “Toolbox” sekmesini görüntüleyin ve “Disk Cleaner” seçeneğini tıklayın. Karşınıza gelen pencerenin Windows’un kendi Disk Temizleme aracına oldukça benzediğini göreceksiniz, ancak bu yazılımda programlar da listelenmekte. “Auto Clean” özelliği ile web tarayıcılar ve popüler programların özel kayıtları temizlenebiliyor. Gizliliğe önem veren kullanıcılar için “Privacy Sweep” seçeneğine yer veriliyor.

Programda tarama işleminden önce çeşitli dizinleri tarama işlemine dahil etmeme olanağı var ve kurulumun ardından aracın taşınabilir versiyonu elde edilebiliyor. Kurulum sırasında IObit Toolbar’ın kurulması tavsiye ediliyor, bu aşamada ilgili onay kutucuğunu kaldırmanızı öneriyoruz. Advanced SystemCare Free’nin gereksiz dosyalar hakkında verdiği raporların zaman zaman abartılı olduğunu da belirtelim.

Advanced SystemCare Free İndirme Linki

http://www.iobit.com/en/advancedsystemcarefree.php

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.