Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir

Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir

İnternet üzerinden sesli arama yapabileceğiniz Skype programı Microsoft tarafından satın alınması programı en popüler sesli arama programı eline getirdi. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan MP3 Skype Recorder adlı program ile yaptığınız görüşmeleri MP3 olarak kaydetme imkanına sahipsiniz. Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilen yazılım .Net Framework 2.0 veya üst sürümlerinden bir tanesinin siteminizde yüklü olması gerekiyor. Skype programı son yılların en hızlı gelişen yazılımlarından bir tanesidir. Ücretsiz konuşma özelliği sunması programı popüler kılmıştır. Özellikle yurtdışındaki yakınlarınızla görüşme yapabilmek için kullanılabileceğiniz en ucuz yöntemdir.

MP3 Skype Recorder otomatik olarak tüm Skype konuşmaları (konferans dahil) kaydedebilen ücretsiz bir programdır. Popüler olarak kullanılan MP3 formatında kullanarak dosyaları yerel olarak konuşmaları kaydeder. Basit ve sezgisel arayüz neredeyse hiçbir ayar gerektirmiyor. Yapmanız gereken tek şey programı yüklemek ve Skype ile istemci erişimi sağlamaktır.

MP3 Skype Recorder Temel Özellikleri:

Herhangi bir sınırlama yoktur ve kesinlikle ücretsizdir.
Otomatik veya manuel kayıt yetenekleri bulunmaktadır.
Saklanan kayıtların mp3 dosyası olarak kaydeder.
P2P, SkypeOut aramaları ve Online numara aramalarını kaydetmek için kullanılabilir.
Eşzamanlı aramaları izlemek ve bunları ayrı ayrı kaydetme yeteneğine sahiptir.
Skype ile yapılan konferansları kolayca kayıt edebilir.

Not: MP3 Skype Recorder, Skype ses akışı almak için bilgisayarınızdaki bir yerel bağlantı noktası kullanır. Bu program sisteminize zarar verebilir uyarısı alırsanız programa izin vermeniz gerekmektedir.

MP3 Skype Recorder İndirme Liki: http://voipcallrecording.com/MP3_Skype_Recorder

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.