Ücretsiz 3 Boyutlu Profesyonel Tasarım Programı

Ücretsiz 3 Boyutlu Profesyonel Tasarım Programı

3D tasarım yapabileceğiniz ücretsiz yazılım, üç boyutlu grafik tasarım programı indir. Kapsamlı bir tasarım programı olan yazılım ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Oldukça yüksek gelişmiş özelliklere sahip olan bu üst düzey yazılım 32 bit ve 64 bit işletim sistemli cihazınızda sorunsuz çalışabiliyor. Özellikle oyun, maket inşaat, simülasyon programları gibi tasarımlar yapan kaliteli bir grafiker programı arıyorsanız bu yazılımı mutlaka denemelisiniz. Gerçekçi tasarımlar yapmak için kullanılan bu program Autodesk Maya 3B animasyon yazılımına ve 3ds Max 3B modelleme programına iyi bir alternatif olacaktır.

MakeHuman Programının Özellikleri

Açık kaynak kodlu 3D bilgisayar grafik yazılımı olan MakeHuman ile son derece kaliteli grafikler hazırlayabilirsiniz. Öncelikle programı herkesin kullanabilmesi için mümkün olduğunca basit ve kolay kullanılabilecek şekilde tutulmaya çalışılmış. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Programla özellikle karakter oluşturmak oldukça basit, yaş, cinsiyet, boy, kilo gibi özellikleri seçtikten sonra vücut tiplerini ve yüz tiplerini hazır bulunan ayarlardan ayarlama imkanına sahipsiniz. Göz, burun, kulak, yanak, boyun, elleri, kolları ve ayakları listeden seçebiliyorsunuz.

MakeHuman yazılımı ile oluşturulan tasarımlar CC0 lisansına sahiptir. Bu nedenle tasarım sahibi ilgili içerikleri istedikleri gibi kullanabilmektedir. Özellikle oyun tasarımcıları yazılımı çok beğenecektir.

MakeHuman İndirme linki
http://www.makehuman.org/content/download.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar