Ücretsiz Animasyon Programı İndir

Ücretsiz Animasyon Programı İndir

Pencil Animation, açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir programıdır. Programın geliştirme araçlarını kullanarak, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programın bünyesinde bulunan belli hazır şablonların kullanılmasına ve kendi şablon kütüphanenizi yaratmanıza imkan verir. Görsel efektler, özel efektler 2D ve 3D grafik uygulamaları yapabileceğiniz bir programdır. Aynı ekranda birden çok sayfada çalışma imkanı veren program, sekme yapısı sayesinde tüm çalışmalarınızı bölümlere ayırabilme imkanına sahipsiniz. Pencil Animation ile animasyonlar ve çizgi filmler hazırlayabilirsiniz. Program Windows, Linux ve MAC OS X işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Pencil Animation araçları arasında; Boya fırçası, Polyline (Çoklu çizgi), Silgi, Değiştirme eğrisi, Aracı seçimi, temizle düğmesi, Pen Tool, renk seçici, Paint Bucket (Boyama Kovası), taşıma aracı, yakınlaştırma bulunuyor.

Pencil Animation programının özellikleri arasında ise; Katmanlar, Çizim, Bitmap çizimi, Vektörel çizim, Yakınlaştırma ve döndürme, Animasyon, Ayarlama tuşları, Görüntü alma, Kameralar ve Ses özellikleri bulunuyor.

Pencil Animation arayüz ekranında tüm yerleşimlerin ölçeklenmesi, döndürülmesi, sola, sağa ve ortalı olarak ayarlayabilirsiniz. Programın boyutu yaklaşık olarak 5MB’tır. Program portabledir yani taşınabilir özelliğe sahiptir. İndirdikten sonra doğrudan çalıştırabilirsiniz kurulum gerekmemektedir.

Pencil Animation Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Çetin Yitmener:İlgili ilgisiz o kadar açıklama var ki? Hiçbirisi ...
  • kıymet:fesbuk açın eski hesabımı....
  • kıymet:fesbuk kapandı eskı hesabımı açın...
  • kıymet:Yanlışlıkla fesim kapandı.eski hesabımı nasıl yükl...
  • Tuncay:silinen foto ve videolar geri getirme zamanı varmı...
  • upper maker:zaten videoları 600 saniye ye kadar indiriyor....
  • osman:oyun kaldırmıyor ve enkötü telefon bence kullanma...
  • Arda:Düzenle kısmı nerede...