Ücretsiz Antivirüs ve Trojan Koruma Programı

Ücretsiz Antivirüs ve Trojan Koruma Programı

PC Tool AntiVirus programı ücretsiz olarak sunulan bir antivirüs ve zararlı yazılımları önleme programıdır. İnternette sörf yaparken bilgisayarınızda oyun oynarken casus yazılım ve antivirüs koruması sağlar. Dosya taramaları ve gerçek zamanlı koruma sağlayarak kötü amaçlı yazılımları sisteminizden uzak tutar. Tarayıcı Defender, güvensiz veya phishing web siteleri hakkında sizi uyarır. PC Tool AntiVirus programı otomatik olarak en son tehditlere karşı güncellemeleri kendisi yapar.

PC Tools AntiVirus programı, PC’nize erişmek için çalışan siber tehditlere karşı koruma sağlar. Bir bilgisayar virüsü sisteminize zarar vermenin dışında diğer bilgisayar ve web sitelerine karşı saldırılar düzenlemek veya SPAM e-posta göndermek için kullanılır. Hackerlar kendilerine bilgisayarınızdaki dosyalara erişim sağlayan bir arka kapı yaratabilirler.

PC Tools AntiVirus programının sistem gereksinimleri arasında Intel Pentium 300 MHz işlemci (veya eşdeğeri), 256 MB RAM bellek, 40MB boş sabit disk alanı bulunuyor.

PC Tools AntiVirus virüs tarama ve Master Boot Record (MBR) sektör virüsleri kaldırılması için gelişmiş işlevselliğe sahiptir. Virüsleri algılar, e-posta, internet ve diğer ağ protokolleri üzerinden dosya transferi yoluyla bilgisayar sistemlerine girmeye çalışan virüs ve benzeri zararlı yazılım tehditlerini ortadan kaldırır. PC Tools AntiVirus servis tabanlı mimari sınırlı izinlere sahip kullanıcı hesapları virüs ve ilgili diğer malware tehditleri ortadan kaldırmak için işletim sisteminin tüm alanlarını taramaya olanak sağlar.

PC Tools AntiVirus Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Hesabınıza giriş yaparsanız açılır. Ne kadar süre ...
  • Özkan Karacan:Facebook hesabımı sınav zamanı bi süre kullanmadı...
  • tekcan:FACEBOOK HESABIM DURDUK YERDE KAPATILDI YANİ DEVRE...
  • Nilüfer:bende de bugün öyle oldu çözüm bulabildin mi...
  • Ahmet:Abi benim gosmart gs bt 02 model kulaklığı var ilk...
  • ali can:büyüksün babba sayende aldım geri kanalı...
  • efe:Benim hi5'im var,ama açılmıyor.Bana yardıcı olabil...
  • cabbar:fesbumu ac hemen cabık...
  • Çetin Yitmener:İlgili ilgisiz o kadar açıklama var ki? Hiçbirisi ...