Ücretsiz Bellek Optimizasyonu Yapan Program

Ücretsiz Bellek Optimizasyonu Yapan Program

Bilgisayarınızın belleğini taratıp sorunları çözen ve sistem performansını artıran ücretsiz bir program olan WinUtilities Free Edition ile bellek sızıntısı problemlerini de anında çözebilirsiniz. Bilgisayarınızda donmalar, çökmeler ve kilitlenmeler oluyorsa yüklemelerde sorunlar yaşıyorsanız büyük ihtimalle sisteminizde bellek sızıntısı problemi yaşanıyor. Bellek sızıntısı, bilgisayar bir yazılımı kullanırken tükettiği belleği sisteme geri verememesidir. RAM optimizasyonu yaparak bu sorunu aşabilirsiniz. Bu yazılımı kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Windows 8 / Windows 7 / Vista / Win XP işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Bellek Optimizasyonu ile Sistem Performansı Arttırma

Bellek optimizasyonu yapabilen WinUtilities Free Edition adlı ücretsiz yazılım bilgisayarınızı temizleyerek ve optimize ederek performans artışı sağlamanız için içerisinde birçok araçla birlikte gelen başarılı bir yazılımdır. Modüller, Hızlı Bakım, Görev Zamanlama ve Durum olmak üzere dört farklı ana menü altında bulunan birçok araç ile kullanıcıların bilgisayarlarının performansını arttırmaları için tasarlanmış olan program basit bir arayüze sahip, kolay bir kullanıma sahiptir.

Bilgisayarımıza pek çok program ekliyoruz ve kaldırıyoruz. Buda bilgisayarımızda çeşitli karışıklıklara neden olmaktadır. Yazılımın modüller kategorisi altında bulunan bakım araçları ve hızlı bakım kategorisi sayesinde bilgisayarınıza bakım yaparak performans artışı sağlayabilirsiniz. Sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanan yazılım işlemleri oldukça hızlı yapmaktadır. WinUtilities Free Edition programın ücretsiz versiyonu olduğu için bazı araçlar kullanıma kapatılmış durumdadır. Bu program disk alanınızı ve sistem performansınızı geliştirir ve performansını arttırır. Buna rağmen kullanılabilir performans arttırma ve optimizasyon araçları işinizi görecektir.

WinUtilities Free Edition İndirme Linki

http://www.ylcomputing.com/content/view/360/156/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir