seo dersleri

Ücretsiz Bilgisayar Bakım

Ücretsiz Bilgisayar Bakım

Bilgisayarınızı hem virüslere karşı koruyun hem de performansını artırın güvenlik, temizleme ve ayarlarını yapabilirsiniz Microsof’tun ücretsiz olarak sunduğu sistem temizleme başlamak için okumaya devam edin..

Servisin yapabildikleri sadece ile sınırlı değil; sabit diskinizdeki çöpleri temizlemek ve hatta PC’nizin performansını artırmak da OneCare’in Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz bu ufak servisin tek eksisi, Internet Explorer’dan başka tarayıcı ile çalışmıyor olması. Fakat Internet Explorer kullandığınız taktir de birkaç basit adımla sisteminizi baştan aşağıya temizleyip, daha iyi çalışır hale gelmesini sağlayabiliyor.

Bunun için ilk yapmanız gereken “Tam Hizmet Taraması” tuşuna tıklamak. Bundan sonra gerekli araçları bilgisayarınıza indirmeye başlayacak. Fakat pop-up pencerelerin engellenmediğinden emin olmalısınız. Eğer değil, kullanıyorsanız karşınıza yazılımın BETA sürümü olduğuna dair bir uyarı gelecek. Yükleme tamamlandıktan sonra Tam Taramayı seçin
Bu işlem bilgisayarınızın donanımsal özellikleri ve sisteminizin yoğunluğu ile orantılı bir şekilde zamanınızı alacaktır. 30dk da olabilir birkaç saatte olabilir.

Taramaya başlamak için buraya tıklayınız

ücretsiz antivrüs programları için buraya tıklayınız.

"Ücretsiz Bilgisayar Bakım" Başlıklı Konu İçin Yapıldı.

  1. adıgüzel dedi ki:

    Bilgisayarımın hızlanmasında gerçekten çok yardımcı oldu acayip kasıyodu… site yönetimine teşekkürler

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner