Ücretsiz Bilgisayar Sistem Bakım Programı İndir

Ücretsiz Bilgisayar Sistem Bakım Programı İndir

Eğer bir ücretsiz bakım ve optimizasyon programı arıyorsanız tam size göre bir tane bulunuyor. Bu sistem bakım programı bilgisayarınızı temizlemektedir. Geçici dosyalar, internet geçmişi, gereksiz yere hard diskte yer kaplayan ve kişisel bilgilerinizi tehlikeye atan çöp dosyaları silmektedir. Programımızın ismi SlimCleaner, bu yazılım bilgisayar sistemi üzerinde detaylı incelemeler yapmaktadır. Sistemi bilgisayarınızın performansı en iyi olacak şekilde getirir. Hızlı bir açılış için başlangıç öğelerini bu program üzerinden düzenleme imkanına sahipsiniz. SlimCleaner programının diğer detayları şu şekilde…

SlimCleaner – Sistem Temizleme ve Hızlandırma

Ücretsiz bir araç olan yazılım en son çıkan tehditlere göre bilgisayarı temizler, onarır, optimize eder ve günceller. Sistem üzerinde çalışan uygulama ve işlemleri de kontrol etmenizi sağlayan yazılım sistem üzerinde bulunabilecek olası zararlı yazılımları tespit etme yeteneğine sahiptir. SlimCleaner ile bakım sonrasında bilgisayarınızın olabildiğince hızlı ve kararlı çalışmasını sağlamak mümkün olabiliyor. SlimCleaner sahip olduğu topluluğun verdiği reytingler sayesinde sizlere bir bakışta sisteminiz için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu veya riskli şeylerin neler olduğunu gösterebiliyor. Programın bazı faydalı disk araçları ve Windows için birkaç onarım yaması da bulunuyor.

SlimCleaner programı sadece sisteminizi temizlemek ve optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda yüklü programları, web tarayıcılarını, diğer ayaları tarayarak hangilerinin güvenli olduğunu yada hangilerine dikkat edilmesi gerektiği konusunda sizi uyarır. Tarama işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

SlimCleaner İndirme Linki
http://slimcleaner.com/download.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.