Ücretsiz Bilgisayardan Akıllı Telefona Müzik Yollama Programı

Ücretsiz Bilgisayardan Akıllı Telefona Müzik Yollama Programı

Bilgisayarınızdan ücretsiz telefonlara müzik yollama uygulaması olan KiwiG PhonTunes adlı yazılım ile bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. PC’den cep telefonunuza müzik atma programı olan yazılım hızlı ve ücretsizdir. KiwiG PhonTunes programı bilgisayardaki şarkıları mp3 müzik dosyalarını çünkü piyasa en çok kullanılan müzik türüdür, cep telefona atmak için özel olarak dizayn edilmiştir. Yazılım ile Tablet PC’den telefona, bilgisayardan telefona veya tablete de müzikleri kopyalayıp taşıma imkanına sahipsiniz. Windows’un tüm sürümlerini destekleyen yazılım son derece hızlı çalışmaktadır ve anında müzikleri aktarırsınız. Özellikle müziklerin bilgilerini değiştirmek ve iki veya daha fazla dosyayı toplu halde PC’den bilgisayara atmak için de kullanabilirsiniz.

KiwiG PhonTunes Programının Özellikleri

KiwiG PhonTunes, Android, IOS / iTunes / PC / Tablet PC gibi cihazlar için hazırlanmış akıllı bir müzik Yöneticisi olan yazılım kullanıcı dostu bir arayüzüne sahiptir. Bunun yanı sıra, yeni ve geliştirilmiş özellikleri de sunuyor. Özgürce, farklı cihazlar ve kütüphaneler arasında müzik dosyaları aktarmak için tasarlanan yazılım esnek organizasyon ve aktarma seçenekleri ile, müzik dosyalarını yönetmek ve cihazlar arasında paylaşabilirsiniz.

IOS, Android, PC, iTunes ve daha fazlası: akıllı tüm cihazlar arasında müzik dosyalarını aktarabilir.

iPhone, iPad, iPod Touch, Android, bilgisayar, iTunes ve diğer medya depolama aygıtları ile mükemmel uyum.

Yıldızı, tarihi vb. (çeşitli cihazlar veya yerel klasörlerde saklanan) tüm müzik dosyaları sıralamak için tıklamanız yeterlidir.

iOS cihazlara iTunes, bütün bir çalma listesi veya kitaplığı, hareket yeteneğine sahip ya da tam tersi, saklamak veya kaldırmak için otomatik olarak çiftleri tanımlar (Şu anda sadece iDevices destekler)

Kolay seçimler ve yönetim için kullanıcı dostu ve gelişmiş interaktif arayüz,

Kolayca iDevice PC / iTunes müzik kopyalama (üzerine yazma özelliği iTunes ile çalışır)

Kolayca Kaydetmek, taşımak ve istediğiniz gibi aktarmak – esnek müzik dosyalarını yönetmek

Herkes için, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu, ve tamamen ücretsiz

KiwiG PhonTunes İndirme Linki
http://download.kiwigeeker.com/free/phontunes.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.