Ücretsiz Casus Yazılımı Temizleme Programı

Ücretsiz Casus Yazılımı Temizleme Programı

Virüslere, casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı Ücretsiz koruma sağlayan Ad-Aware programı alanında oldukça başarılı bir programdır. 400 milyondan fazla kişinin kullandığı Ad-Aware oldukça popüler bir programdır. Ad-Aware Free Antivirus sizi virüs, truva atı, casus yazılım, rootkit, , keyloggers ve diğer tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Yazılım sisteminizi kapsamlı bir Malware Koruması sağlar. Genocode algılama teknolojisi, davranış tabanlı sezgisel algılama, rootkit temizleme sistemi, kötü amaçlı yazılım temizleme araçları ile sisteminizi korur. Devamlı otomatik güncelleştirmeler ile sisteminiz yeni çıkan zararlılardan da haberdar olur.

Ad-Aware sisteminize bulaşabilecek virüs, spyware, adware, trojan, worm, rootkit gibi kötü niyetli ve zararlı malware yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz ve bilgisayarınız maksimum performansta çalıştırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Program en düşük 512MB RAM ile çalışmaktadır. 1GB önerilmektedir. 300 MB boş disk alanı gerekmektedir. Koruduğu işletim sistemleri arasında Windows 7, Windows Vista (32 ve 64-bit), Windows XP (32-bit), Windows 2000 Pro bulunmaktadır. Ad-Aware özellikle online alışveriş yapanlar, internet bankacılığı kullananalar için mutlaka kullanması gerekir. Parola çalan yazılımları keylogger gibi engelleyen program kimlik hırsızları ve diğer potansiyel siber suçlulara karşı sisteminizi güvende tutar.

Ad-Aware Programı İndir

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.