Ücretsiz CD, DVD, Blu-ray Yazdırma Programı İndir

Ücretsiz CD, DVD, Blu-ray Yazdırma Programı İndir

Ashampoo Burning Studio 6 FREE adlı ücretsiz yazılım ile CD, DVD ve Blu-ray disklerinizi yazdırabileceğiniz bir programdır. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Sade arayüze sahip olması sayesinde ise programı kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Program en çok kullanılan uygulamaları ana ekranına getirmiş bu sayede sık kullandığınız işlemler için karmaşık menülerde boğulmayacaksınız. Ücretlilerine göre iyi bir alternatif multimedya disk yazılım programı Ashampoo Burning Studio ile bu işlemleri bedavaya yapabileceksiniz.

Ashampoo Burning Studio 6 FREE CD, DVD ve Blu-ray disk desteği sunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde tekrar işlem yapma imkanına sahipsiniz. Program, ses ve video dosyalarınızı hızlı bir şekilde yazdırabiliyor. 720p ve 1080p HD video desteği sunuyor. Bu sayede video diskler oluşturmanıza imkan veriyor. Ashampoo Burning Studio yazılımı CD, DVD, ve Blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de gerçekleştirmektedir. CD ve DVD’lerin imajlarını alabilir, bu imaj dosyalarını CD ve DVD’lere yazdırabilirsiniz.

Programı ilk yükleyip çalıştırdığınızda karşınıza İngilizce olarak çıkar. Türkçe yapmak için “Settings > Languages > Türkçe> OK”  ile yazılımın dilini Türkçe yapabilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio Programının Özellikleri arasında;

– Çoklu disk dosya yedekleme ve CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine güçlü şifre koruması ile sıkıştırılmış yedek arşiv oluşturabilme,

– Birden fazla CD, DVD veya Blu-ray diskler üzerinde otomatik olarak arşivler Split
Orijinal konumlarına arşiv içeriğini geri yükleyebilme,

– Entegre Audio CD Ripper – WMA, WAV dosyaları olarak ses parçaları saklaabilme,

– Dosya ve klasörleri veri CD / DVD / Blu-ray diskleri olarak yakma,

– WAV, MP3, FLAC, WMA ve Ogg Vorbis dosyalarını Audio CD yapabilme imkanı,

– Video DVD, Video CD (VCD) veya Super Video CD (S-VCD) yapabilme imkanı,

– CD / DVD / Blu-ray yakma hızını ve diğer seçenekleri otomatik olarak ayarlayabilme,

– Kolayca ses, video veya veri diskleri kopyasını alabilme özelliği sunuyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.