Ücretsiz Deepfreeze Alternatifi Reboot Restore Rx İndir

Ücretsiz Deepfreeze Alternatifi Reboot Restore Rx İndir

Windows’u eski haline getirme, bedava deepfreeze programı, Windows geri yükleme oluşturucu. Reboot Restore Rx adlı ücretsiz yazılım ile sisteminiz zarar gördüğünde veya virüs gibi casus yazılımlar bulaştığında imdadınıza yetişen bir programdır. Reboot Restore Rx programı ile bilgisayarınızda bir sorunla karşılaştığınızda yeniden başlatmanız yeterlidir çünkü programa PC’nizi bir önceki durumuna yani sizin belirlediğiniz sağlıklı haline geri döndürecektir. Reboot Restore RX bilgisayarınızı her sorunsuz açılışında sistemin yedeğini otomatik olarak alıyor. Örneğin bilgisayarınızı sorunsuz bir biçimde açtınız. Yazılım o anda sistemin yedeğini alıyor. Daha sonra bilgisayarınızı kullanırken Windows’ta bir sorun mu oluştu tek yapmanız gereken yazılım yardımıyla sistemi tekrardan başlatmaktır.

Reboot Restore RX

Reboot Restore RX programı sisteminize bir zarar gelmesi durumunda ilk haline döndürecek ve sorun ortadan kalkacaktır. Özellikle herkese açık bilgisayarlarda müthiş bir korunma yöntemidir.

Reboot Restore RX programını aşağıdaki ilgili linkten indiriniz ve kuruluma başlayınız. Program kurulum sırasında size hangi dizini korumak istediğimizi soracaktır. Korunacak sürücüyü işaretledikten sonra Next butonuna tıklayınız ve sisteminizi restart ediyorsunuz.

Reboot-Restore-Rx

Reboot Restore RX programı bilgisayarınız yeniden başladıktan sonra ikonu saatin yanına yerleşecektir.

Reboot-Restore-Rx-2

Reboot Restore RX ikonuna sağ tık yaptığınızda Restore on Reboot seçeneğine tıklayarak disable edebilirsiniz , eğer sağ tuştaki seçeneğine ( Restore on Reboot) tıklarsanız mevcut sistem ayarlarının yedeklendiğine dair bir uyarı ekranı açılacaktır .

Reboot Restore RX İndirme Linki

http://www.horizondatasys.com/en/products_and_solutions.aspx?ProductId=18

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar