Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi İndir

Ücretsiz Dosya İndirme Yöneticisi İndir

İnternetten hızlı dosya indirmek istediğinizde akla ilk olarak dosya indirme programları gelir. Çünkü bu programlar sayesinde dosyaları hem hızlı indirebilir hem de bağlantınızda bir sorun oluştuğu zaman tekrar kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz. Yazılım Bitshare, Depositfiles, Filefactory, Gamefront, Jumbofiles, Mediafire, Netload, Putlocker, Rapidshare, Sendspace, Sourceforge, Uploaded, Zippyshare, HTTP download linklerini desteklemektedir. Her hangi bir ücret ödemeden internetten büyük boyutlu dosyaları indirebilirsiniz. Özellikle dosya paylaşım siteleri için birebir uyumlu yazılımıdır.

ochDownloader Programı ile Dosya İndirme

ochDownloader programı açık kaynak kodludur, sade tasarımlı ve çok işlevsel bir yazılımdır. Programın en iyi yanı ise ücretsiz oluşudur. İyi bir dosya indirme yöneticisi olan ochDovvnloader bünyesinde diğer yazılımlarda olduğu gibi kullanıcıları rahatsız eden reklamlar içermez. Program taşınabilir olduğu için kuruluma ihtiyaç duymadan Flaş belleğe atarak istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Paylaşım sitelerinin yanı sıra video sitelerinde de kullanabilirsiniz. Beklemeden anlık olarak dosya ve video indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda birçok farklı dosya indirmenize imkan veren program ile isterseniz indirme hızınızı sınırlandırabiliyorsunuz. Dosya indirme sitelerinde “Premium” hesapları olan kullanıcılara yönelik ayarları içerisinde barındırmıyor olsa da eminim ki ilerleyen zamanlarda bu tarz özellikler de programa eklenecektir.

ochDownloader İndirme linki
http://cloud.github.com/downloads/nitely/ochDownloader/ochd0.9.0.rar

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir