Ücretsiz Ekran Kaydetme Programları

Ücretsiz Ekran Kaydetme Programları

Bilgisayarınızın ekranını kaydetmek için piyasada bir çok yazılım bulunmaktadır. Bu makalemizde HyperCam ve Free Screen Video Recorder adlı yazılımları anlatacağız. Bu yazılımları seçmemizdeki en önemli sebep hiç şüphesiz ki ücretsiz oluşlarıdır. , bilgisayarınız üzerinden tarif edeceğiniz adımları kolayca anlatmanıza yardımcı olur. Görüntülü sohbet ettiğinizde karşıdaki görüntüyü ekranın bir kısmını yada tamamını kaydedebilirsiniz. Bir çok program kullanıcının tam istediği performansı sunmayabilir. Bizde bu nedenden dolayı en çok tercih edilen ücretsiz programlarını bir arasa sunuyoruz.

HyperCam: HyperCam adlı yazılım en çok tercih edilen ekran kaydetme yazılımlarından bir tanesidir. Bunun en büyük nedeni ücretsiz oluşudur. Programı kullanmak oldukça kolay, sade bir arayüze sahip olan program ile kolayca bilgisayarınızın ekranını kaydedebilirsiniz. HyperCam adlı bu ücretsiz yazılım ile kaydettiğiniz videolar üzerinde düzenlemeler yapma imkanı vermiyor. Bu nedenden dolayı sunum veya bir anlatım yapacaksanız kendinizi buna göre ayarlamalısınız. Programın Windows 7, Vista , XP ve 2000 (32 ve 64 bit) desteği bulunmaktadır.

http://www.hyperionics.com/hc/
http://www.hyperionics.com/downloads/HC2Setup.exe

Free Screen Video Recorder: Free Screen Video Recorder adlı bu ücretsiz ekran kaydedici Windows XP SP3, Vista, Windows 7 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. En az Framework 2 SP2’nin bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Free Screen Video Recorder tam özellikli ekran video kaydedicidir. Kolayca ekrandaki faaliyetleri kayıt ve pencereleri, menüleri, tam ekran ve dikdörtgen bölgeler halinde ekranları kaydedebilirsiniz. Yerleşik düzenleme araçları yeniden boyutlandırma gibi temel fonksiyonları bulunan yazılımın kırpma ve döndürme bibi özellikleri de içeriyor. Free Screen Video Recorder AVI ve BMP, JPEG, GIF, TGA, PNG görüntü dosyalarını desteklemektedir.

http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Screen-Video-Recorder.htm

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. yok dedi ki:

  program altta duruyor saklamıyorkı kendını ne anladım bu işten turkce degıl. acıklasınza ne yapcaz ne yapmayacagiz. !

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir