Ücretsiz Filigran Watermark Programı İndir

Ücretsiz Filigran Watermark Programı İndir

Filigran programı olarak da bilinen programları ile resimlerin üzerine yazılar yazabilir yada elinizdeki fotoğrafların üzerine telif hakkı benzeri işaretler koyabilir, kendi logonuzu yerleştirebilirsiniz. Son yıllarda sosyal medya hesapları bile paylaşılan ürünün kendilerine ait olduğunu kendilerinin keşfettiğini belirtmek için sayfalarının logolarını yada simgelerini yerleştirmektedir.

Watermark Studio Ücretsiz Filigran Programı

Kendi hazırladığınız veya herhangi bir şekilde size ait bir görsel öğeyi başkalarının kullanmasını önlemek için yine kendinize ait filigranı kullanabilirsiniz. Program ile tek seferde birden fazla pozisyonlarda filigran yerleştirebilirsiniz. Watermark Studio, filigran işleme aracına sahip olan kullanışlı bir programdır. Dilerseniz tek işlemde birden fazla dosyaya filigran ekleyebilirsiniz. Bunun yanına filigran olarak özel bir görsel belirleyebilirsiniz. Bu görselin konum, saydamlık, çeşitli açılardan değerlerine müdahale edebilirsiniz. Özel opaklıkla gerçek bir şeffaflık verebilirsiniz. Yeniden boyutlandırma ve görüntüleri dönüştürebilirsiniz. Hazırlanan filigranlı görselleri jpg, png, bmp, gif ve tif formatlarında kaydetme imkanına sahipsiniz.

Watermark Studio İndirme linki
http://www.arclab.com/download/watermark.exe

Bedava Logo Ekleme Easy Watermark Creator

Easy Watermark Creator adlı program ile özellikle internet ortamında paylaştığınız resimler üzerine kendi simge yada logonuzu ekleyebilirsiniz. Easy Watermark Creator ile kolayca resimlerinize filigran ekleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz ve basit yapısıyla öyle büyük çaplı ve karmaşık program ayarları içinde kaybolmadan hızlı ve basit bir şekilde resimlerinize filigran koyabilirsiniz. Program çok sayıda resim türünü desteklemektedir. BMP, JPEG, PSD, PCX, PNG, TGA, TIFF, GIF formatında dosyaları yükleyebilirsiniz. Açtığınız bir resmin (imajın) en-boy oranını saklayabilir ya da istediğiniz bir değer girebilirsiniz. Resim, yazı ve tarih olarak filigran eklenebilir. Filigran tanımlayabilirsiniz. Mesela; sık kullandığınız bir yazıyı programa atayabilirsiniz. Adınız, web siteniz gibi. JPEG ve TIFF resimlerinden EXIF verisi gösterebilir. JPEG sıkıştırması mevcut. Toplu olarak resimlere filigran eklenebilir. Saydam filigran eklenebilir. Filigran parametreleri düzenlenebilir. Filigranı döndürür, çevirir ve çoğaltabilir. Filigran fareyle taşınabilir. Filigran döşemeyi destekler. Filigran için BMP, JPEG (JPG), GIF, PNG, PCX, PSD, TGA, TIFF, ICO resim türlerini destekler.

Türkçe dahil çoklu dil desteği mevcut. Programın araç çubuğunda bulunan “Help” menüsüne tıklayın. Açılan pencereden “Language”ye tıklayın. Gelen pencereden de “Turkish”i seçip “OK” tuşuna bastığınızda program Türkçe olur.

Easy Watermark Creator İndirme linki
http://www.easyimagetools.com/products/watermark/watermark.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar