Ücretsiz Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Ücretsiz Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Gereksiz artık dosyaları silen ve bilgisayar hızlandıran bedava program, bilgisayarınızda özellikle sistem dosyaları arasında bulunan gereksiz yer kaplayan artık dosyaları tespit ederek silen bir programı tanıtacağız. Özellikle çok sık program yükleyip kaldıran sürekli kurulum yapan kullanıcıların mutlaka kullanması gereken bir yazılımdır. Bilgisayarınızın açılış hızını yavaşlatan öğeleri kontrol eder ve bu öğeleri kaldırarak bilgisayarınızın açılışını hızlandırır. Programımızın ismi “Baidu PC Faster” daha hızlı PC çalışmasını sağlar, oyunları düzgün çalıştırır, PC’nizin kaynaklarını optimize eder, oyunlar ve uygulamalar indirmek için güvenlik sağlar, Akıllı telefonlar, tabletler ve daha fazlası tarafından kullanılabilir çünkü Wi-Fi Hotspot desteği sunmaktadır.

Baidu PC Faster sabit diskinizde boşu boşuna kullanılmadığınız halde yer kaplayan çöp dosyaları bulup siler. Bilgisayarınızın daha yavaş açılmasına neden olan sorunları düzeltir. Düzenli olarak bilgisayarınızın sisteminde virüs taraması yapan yazılım bunun için bulut altyapısını kullanmaktadır. Program internet hızınızı ölçer, kayıt defteri hatalarını düzeltir, bilgisayar bilgilerini görüntüleme gibi çeşitli araçları da size sunar. Windows güncelleştirme, SpeedUp, Sistem kontrolü, Temizleyici, Araç Kutusu, Bulut güvenlik, Hızlı oyun ve PC app store gibi temel araçlar sunar.

Baidu PC Faster Özellikleri

Baidu Pc Faster programı sistem hızlandırma, bakım ve onarım programıdır. Sisteminizdeki gereksiz dosyaları siler ve sistemi stabil hale getirir. Tarayıcı geçmişini silerek tarayıcılarınızı hızlandırır. Windows işletim sisteminizi güncel tutar.

• Geçici, gereksiz dosya ve klasörleri bulup temizler.
• Bilgisayarınız başlatıldığında çalışan programları düzenler.
• Yazlımlarınızın güncelliğini kontrol eder.
• Gelişmiş araç kutusuyla (toolbox) sık karşılaşılan hataları düzeltir.
• Bulut koruma teknolojisiyle virüs ve zararlı yazılımlara anında tepki verir.
• Sistem kaynaklarını yoran uygulama ve servisleri optimize eder.
• Dahili uygulama mağazası ve oyun hızlandırır.

Baidu PC Faster İndirme Linki

http://dl-vip.pcfaster.baidu.co.th/PC_Faster_Setup_Mini_GL.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.