Ücretsiz Güvenlik Açıklarını Kapatan Program

Ücretsiz Güvenlik Açıklarını Kapatan Program

FreeFixer, malware’lerin saldırabileceği açıkları tespit ediyor ve sonuçları form biçiminde listeliyor. Başlangıç girdilerini, yürürlükteki işlemleri ve sürücüleri tarıyor. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte zararlı yazılım sayısı da hızla arttı. Sosyal medyanın çıkması ile birlikte durum bambaşka bir boyut kazandı. FreeFixer, bilgisayarınız üzerinde bulunan ve potansiyel olarak istenmeyen yazılımları kaldırmanıza olanak tanıyan bir temizleme aracıdır.

FreeFixer, bilgisayarınızda bulunan virüs, trojen, reklam, casus yazılım, truva atları ve solucanlar gibi potansiyel olarak istenmeyen yazılımları silmenize yardımcı olur. Sildiğiniz dosyaları karantinaya alır. Gerekirse geri yükleme imkanı verir. 2000 / XP / 2003/2008/2016 / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 işletim sistemi ile uyumludur. FreeFixer 32 ve 64 bitlik Windows’ta sorunsuz çalışır. Tarama konumları, bilgisayarınızda çalışan programları, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda başlatılan programları, tarayıcınızın eklentilerini, ana sayfa ayarlarınızı vb. içerir. Program şüpheli olan dosyaları tarama sonucunda karşınıza liste halinde sunmaktadır. Bu liste üzerinden size şüpheli gelenleri kontrol etmeli ve istedikleriniz üzerinde işlem yapmalısınız. Bu işlemleri yaparken dikkatli olmanızı öneririz, çünkü istemeden bir sistem dosyasını silmeniz söz konusu olabilir.

İpucu: “Settings” kısmındaki, “Upload settings” seçeneğinin altındaki kutucuğun işaretini kaldırırsanız, aracın tüm veri tabanı yerine, dilediğiniz yazılımların güncellemelerini alabilirsiniz.

FreeFixer İndirme Linki
http://www.freefixer.com/download.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi. ortalama: 5,00)
Loading...
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi. ortalama: 5,00)
Loading...

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...
  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
  • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...
  • admin:Bu kodu ekleyeceksiniz....
  • Murat:Merhaba, ben "www" olmadan yani siteadi.com şeklin...
  • melisa:meraba ben melisa çam benim e posta adresim melisa...
  • dwran:teşekkür ederim...
  • Gamze:Denedim olmuyor...

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir