Ücretsiz Güvenlik Açıklarını Kapatan Program

Ücretsiz Güvenlik Açıklarını Kapatan Program

FreeFixer, malware’lerin saldırabileceği açıkları tespit ediyor ve sonuçları form biçiminde listeliyor. Başlangıç girdilerini, yürürlükteki işlemleri ve sürücüleri tarıyor. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte zararlı yazılım sayısı da hızla arttı. Sosyal medyanın çıkması ile birlikte durum bambaşka bir boyut kazandı. FreeFixer, bilgisayarınız üzerinde bulunan ve potansiyel olarak istenmeyen yazılımları kaldırmanıza olanak tanıyan bir temizleme aracıdır.

FreeFixer, bilgisayarınızda bulunan virüs, trojen, reklam, casus yazılım, truva atları ve solucanlar gibi potansiyel olarak istenmeyen yazılımları silmenize yardımcı olur. Sildiğiniz dosyaları karantinaya alır. Gerekirse geri yükleme imkanı verir. 2000 / XP / 2003/2008/2016 / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 işletim sistemi ile uyumludur. FreeFixer 32 ve 64 bitlik Windows’ta sorunsuz çalışır. Tarama konumları, bilgisayarınızda çalışan programları, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda başlatılan programları, tarayıcınızın eklentilerini, ana sayfa ayarlarınızı vb. içerir. Program şüpheli olan dosyaları tarama sonucunda karşınıza liste halinde sunmaktadır. Bu liste üzerinden size şüpheli gelenleri kontrol etmeli ve istedikleriniz üzerinde işlem yapmalısınız. Bu işlemleri yaparken dikkatli olmanızı öneririz, çünkü istemeden bir sistem dosyasını silmeniz söz konusu olabilir.

İpucu: “Settings” kısmındaki, “Upload settings” seçeneğinin altındaki kutucuğun işaretini kaldırırsanız, aracın tüm veri tabanı yerine, dilediğiniz yazılımların güncellemelerini alabilirsiniz.

FreeFixer İndirme Linki
http://www.freefixer.com/download.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir