Ücretsiz Kolay Veri Yedekleme Programı

Ücretsiz Kolay Veri Yedekleme Programı

Kolayca dosya yedekleyebileceğiniz ve senkronize edebileceğiniz SyncBack adlı ücretsiz yazılım ile dosyalarınızın kayıp olmasını önleyebilirsiniz. Başlangıç seviyesinde ve ileri düzeydeki kullanıcılara hitap eden bu yazılım kullanıcılara ücretsiz sunuluyor. Kolaylıkla yedeklerinizi geri yükleyebilir. Incremental Backups özelliği ile sadece gerekli, değişen dosyaları yedekleme yeteneği, FTP-E-Posta ile online yedekleme imkanı veriyor. Yazılım ayrıca etkili bir sıkıştırma özelliği sunuyor. Böylece yedek boyutunuzu küçültüyor.

Eğer bilgisayarınıza format atma zamanı yaklaşmışsa, verilerinizi yedeklemek için oldukça başarılı ücretsiz bir çözüm öneriyoruz. Verilerinizi SynBack’in ücretsiz yazılımıyla, birkaç tıklama sayesinde tüm kişisel dosyalarınızın ya da tüm sürücünüzün yedeğini kolaylıkla alabiliyorsunuz. Veriler başka bir dosyaya ya da sürücüye, ZIP arşivi biçiminde kaydedilebildiği gibi CD’ye yazılabiliyor ya da bir FTP sunucusuna yüklenebiliyor. Masaüstü PC’leriniz ve dizüstüleriniz güncellemeleri için veriler ağ üzerinden senkronize edilebiliyor. Windows Görev Zamanlayıcısı üzerinden ulaşabildiğiniz araçla, kaynak ve hedef klasörleri seçtikten sonra yedekleme için bir zaman planlaması yapabilirsiniz. Sync- Back ayrıca dosya biçimleri, yedeklemeden çıkartılacak dosyalar gibi filtre ayar özellikleri de sunuyor.

Yaptığınız yedeklemelerdeki profil ayarlamalarını değiştirmek için Preferences / Options‘a tıkladıktan sonra açılan penceredeki Expert sekmesindeki Backup all profiles when the program exits kısmındaki klasöre tıklayabilirsiniz.

SyncBack İndirme Linki

https://www.2brightsparks.com/download-syncbackfree.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir