Ücretsiz Masaüstü Güzelleştirme Aracı İndir

Ücretsiz Masaüstü Güzelleştirme Aracı İndir

Bedava masaüstü araçları, masaüstü düzenleme aracı, indir. Ücretsiz bir masaüstü düzenleme aracı olan Rainmeter ile bilgisayarınızı artık her açıdan farklı olacak. Çünkü Windows işletim sisteminin size sunmuş olduğu klasik masaüstü tasarımını kendinize göre kişiselleştirerek yeni baştan tasarlama imkanına sahipsiniz. Kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan kullanışlı bir masaüstü aracı olan Rainmeter, bilgisayarınızın masaüstüne sayısız uygulama eklemenize imkan veriyor ve mükemmel bir görünüm sunuyor. Çeşitli Widget destekleri veren ve kullanıcılara güzel bir deneyim yaşatan Rainmeter programını mutlaka deneyiniz…

Rainmeter Windows’unuzun standart görünümünü değiştirmiyor. Bu uygulama özellikle başlat çubuğunda değişiklikler yapmıyor. Rainmeter ile masasütünde değişiklikler yapıyorsunuz ve iş sizin yaratıcılığınıza düşüyor. istediğiniz görünümü oluşturma imkanına sahipsiniz. Çünkü Rainmeter temaları, skin’leri ve parçaları özelleştirmenize olanak tanıyor.

Windows XP, Vista, 7 ve 8 işletim desteği sunan Rainmeter programının önemli özellikleri arasında bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak gösterebilmesi, Hard diskinizin durumu, bellek kullanımı, dinlenen müzik bilgileri, çevrim içi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri, hava durumu verileri gibi daha pek çok bilgiyi önünüze seriyor. Notlarınızı masaüstüne kaydetme, yapılacaklar listesi oluşturma, Twitter mesajlarını takip etme gibi pek çok önemli şeyi sizlere sunuyor.

Rainmeter İndir

http://rainmeter.net/cms/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir