Ücretsiz Müzik Kesme Programı İndir

Ücretsiz Müzik Kesme Programı İndir

Müzik kesme programı Türkçe indir, Müzik kısaltma programı ücretsiz, Bedava müzik düzenleme programı. Free Audio Dub adlı ücretsiz yazılım ile bilgisayarınızda bulunan müzikleri yeniden birleştirdiğinizde herhangi bir kalite kaybı olmadan kesebiliyorsunuz. Windows XP SP3, Vista, 7, 8 işetim sistemlerinde çalışan programın sisteminizde çalışabilmesi için .Net Framework 2 SP2 yazılımının sisteminizde yüklü olması gerekiyor. Free Audio Dub adlı program ile ses dosyalarınızı istemediğiniz bölgelerini kesebileceğiniz ücretsiz bir programdır. MP3, WAV, AAC, AC3, M4A, MP2, OGG, WMA gibi popüler formatları destekleyen Free Audio Dub adlı yazılımın özellikleri şu şekilde…

Free Audio Dub ile Ses Dosyalarını Düzenleme

Free Audio Dub ile müzik dosyalarınızı en hızlı şekilde kesebilirsiniz.

Free Audio Dub, müziklerinizin istenmeyen kısımları yeniden kodlamaya gerek kalmadan silen ücretsiz bir Yazılımdır.

“Yeniden kodlamaya gerek kalmaz” ile söylenen kasıt ses kalitesini bozmamak anlamına gelmektedir. Program ile düzenleme yaparken herhangi bir kayıp olmadan dönüştürme yapabilirsiniz.

Program MP3, WAV, AAC, AC3, M4A, MP2, OGG, WMA formatları desteklemektedir.

Free Audio Dub hiçbir casus yazılım ya da reklam yazılımı içermez. Tamamen ücretsizdir ve kullanması kesinlikle güvenlidir.

Yükleme sırasında program DVDVideoSoft Community Toolbar’ı da internet Tarayıcınıza yüklüyor. Yüklerken Toolbar’ı kabul etmeyiniz.

Free Audio Dub İndirme Linki

http://www.dvdvideosoft.com/tr/products/dvd/Free-Audio-Dub.htm

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.