Ücretsiz PDF Oluşturma Programı

Ücretsiz PDF Oluşturma Programı

Bedava oluşturucu, ücretsiz nasıl oluşturulur, bedava dosyası nasıl yapılır. Nitro Reader adlı yazılım ile ücretsiz olarak dosyaları oluşturabilirsiniz. Özellikle ofislerde ve eğitim kurumlarında çok sık kullanılan dosyalarını okumak için pek çok yazılım bulunurken oluşturmak için ücretsiz pek fazla yazılım bulunmamaktadır. dosyası oluşturmak ve oluşturduğunuz dosyalarını okumak için Nitro Reader yazılımını kullanabilirsiniz. Nitro Reader, güçlü kullanım özellikleri ve vaat ettikleri ile vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

Nitro Reader Programının Özellikleri

Nitro Reader yazılımı ile dosya dizinlerini kitler ve metin ve görsel öğeleri çok küçük boyutlarda size sunar. Nitro Reader basit bir arayüze sahip olduğundan kullanımı kolaydır ve sisteminizi yormadan kullanabilirsiniz. Okuyucu olarak da oldukça başarılı olan yazılım içeriği görüntülerken saklamak istediğiniz içerik türlerini belirleyerek istediğiniz şekilde ayarlama imkanınız var. Nitro Reader PDF dosyalarında bulunan dijital sertifikaları, güvenlik kısıtlamalarını ve formları da desteklemektedir.

Nitro Reader yazılımını kurduktan sonra otomatik olarak varsayılan PDF okuyucunuz Nitro Reader olacaktır fakat isterseniz bunu ayarlardan değiştirme imkanına sahipsiniz. PDF oluşturmak için, PDF dosyaları oluşturabilen uygulama ile farklı sayfalar için farklı ayarlar yapmak mümkün. Sekmeli tasarımı kullanımı daha da kolaylaştırıyor.

Nitro Reader, PDF oluştururken 300′den fazla dosya formatını desteği sunmaktadır. Bunun için ekstra bir yazılım kurmanıza gerek bırakmaz. Güzel bir özelliği de dosya boyutunu ayarlama imkanına sahip olduğunuzdan kaliteyi istediğiniz ölçekte ayarlayabilirsiniz. Dönüştürme esnasında da sayfa düzeniniz bozulmuyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir