Ücretsiz PDF Oluşturma Programı

Ücretsiz PDF Oluşturma Programı

Bedava PDF oluşturucu, ücretsiz PDF nasıl oluşturulur, bedava PDF dosyası nasıl yapılır. Nitro PDF Reader adlı yazılım ile ücretsiz olarak PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. Özellikle ofislerde ve eğitim kurumlarında çok sık kullanılan PDF dosyalarını okumak için pek çok yazılım bulunurken oluşturmak için ücretsiz pek fazla yazılım bulunmamaktadır. PDF dosyası oluşturmak ve oluşturduğunuz PDF dosyalarını okumak için Nitro Reader yazılımını kullanabilirsiniz. Nitro Reader, güçlü kullanım özellikleri ve vaat ettikleri ile vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

Nitro Reader Programının Özellikleri

Nitro Reader yazılımı ile dosya dizinlerini kitler ve metin ve görsel öğeleri çok küçük boyutlarda size sunar. Nitro Reader basit bir arayüze sahip olduğundan kullanımı kolaydır ve sisteminizi yormadan kullanabilirsiniz. Okuyucu olarak da oldukça başarılı olan yazılım içeriği görüntülerken saklamak istediğiniz içerik türlerini belirleyerek istediğiniz şekilde ayarlama imkanınız var. Nitro Reader PDF dosyalarında bulunan dijital sertifikaları, güvenlik kısıtlamalarını ve formları da desteklemektedir.

Nitro Reader yazılımını kurduktan sonra otomatik olarak varsayılan PDF okuyucunuz Nitro Reader olacaktır fakat isterseniz bunu ayarlardan değiştirme imkanına sahipsiniz. PDF oluşturmak için, PDF dosyaları oluşturabilen uygulama ile farklı sayfalar için farklı ayarlar yapmak mümkün. Sekmeli tasarımı kullanımı daha da kolaylaştırıyor.

Nitro Reader, PDF oluştururken 300′den fazla dosya formatını desteği sunmaktadır. Bunun için ekstra bir yazılım kurmanıza gerek bırakmaz. Güzel bir özelliği de dosya boyutunu ayarlama imkanına sahip olduğunuzdan kaliteyi istediğiniz ölçekte ayarlayabilirsiniz. Dönüştürme esnasında da sayfa düzeniniz bozulmuyor.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.