Ücretsiz Performans Artırma Programı – Glary Utilities Free

Ücretsiz Performans Artırma Programı – Glary Utilities Free

– Çok fonksiyonlu sistem aracı olan yazılım ile bilgisayarınızı hızlandırabilir ve gereksiz dosyalardan kurtularak diskinizde yer açabilirsiniz. Bilgisayarınızın sistem güvenliğini artırarak koruma ve hızlandırma işlemini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırıp düzenleme imkanına sahipsiniz. İçerisinde pek çok araç barındıran bu yazılım, belleğinizi optimize etme, başlangıçtaki programları düzenleyebilme, bozuk kısa yolları tamir etme veya kaldırma, güvenli dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi çeşitli sistemsel özellikleri sizlere sunuyor. En önemlisi de Türkçe dil desteği bulunuyor.

Glary Utilities Free Nasıl Kullanılır

Glary Utilities yazılımı kişisel kullanım için ücretsiz. Yazılım Advanced SystemCare’e benzer şekilde çeşitli özelliklere bünyesinde yer veriyor, gereksiz ve istenmeyen dosyaları kaldıran sistem temizleme modülünün yanı sıra farklı işlevlere sahip olan çok sayıda araç da programla birlikte geliyor. Programda disk temizleme seçeneğine “Advanced Tools” seçeneği altından ulaşılabiliyor. Burada hassas verileri temizlemeyi sağlayan seçenek de kullanılabilmekte.

Privacy Eraser” aracı Windows’un çekirdek dizinleri ve Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome gibi internet tarayıcılarını kapsıyor. Taşınabilir formdaki web tarayıcılarını seçme şansı yok. Gereksiz dosyaları temizlemeyi sağlayan “Disk CleanUp” modülü Opera web tarayıcısını da destekliyor. Yazılımda kullanıcıların temizlik işlemine diledikleri dosya ve klasörleri dahil etme imkanları var. Aracın taşınabilir versiyonunun bulunmadığını ifade edelim.

Glary Utilities Free İndirme linki

http://www.glarysoft.com/glary-utilities/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Osman onur mart:Çok iyi anlatmışsın ellerine sağlık türkçen çok iy...
  • Reyhan Genç:Bende annemin telefonundan açmıştım you Tube kana...
  • Omer:NUMARA BANA AIT VE YANLIS YAZILMIŞ BU NUMARAYI ALL...
  • Magdur:Bilgisayar açılırken f7 ye bastım ayarlar gibi bir...
  • sıla ateş:Ben sıla ateş benim kanalım vardı oyuncax tv sıla ...
  • Beritan Şahin:Hesabımı açmak için bana yardımcı olurmusun Allah ...
  • filiz:merhabalar. alışveriş sitesinden benim adıma alışv...