Ücretsiz Şifre Oluşturma Programı İndir

Ücretsiz Şifre Oluşturma Programı İndir

Ücretsiz güvenli şifreler oluşturabileceğiniz Free & Easy-to-Use Password Manager ile sürekli olarak şifre uydurmaya son, program güvenli şifreler oluşturuyor ve kayıt altında tutuyor. Böylece şifreleri unutmak gibi bir durum ortadan kalkıyor. İnternette pek çok web siteye üye oluyoruz bunlarda da iyi bir şifre güvenirlikte en başta gelmektedir. Bir çok bilgisayar kullanıcısının internet güvenliğine dikkat etmemesi veya aynı şifreyi tüm sitelerde kullanması nedeni ile mağdur olmaktadır. Pek çok kullanıcının mağdur olmasını Free & Easy-to-Use Password Manager programı önlüyor…

Güvenli Şifre Oluşturma Programı

Sima Free & Easy-to-Use Password Manager internet güvenliği için oldukça önemli bir programdır. İnternet kullanıcıların büyük çoğunluğu güvenli şifreler oluşturmadığı için veya aynı şifreyi tüm sitelerde kullandıkları için mağdur olmaktadırlar. Artık günümüzde kullanıcılar pek çok web sitesine üye olmaktadır. Mail hesabı, sosyal ağlar ve daha pek çok alanda üyelik gerekmektedir. Tüm hesaplarınız için aynı şifreleri kullanmak büyük bir hatadır. Her hesabınız için ayrı bir şifre kullanmanız en doğrusudur.

Sima-Free-Easy-to-Use-Password-Manager

Sima Free & Easy-to-Use Password Manager adlı ücretsiz program ile her hesabınız için farklı bir şifre oluşturup bütün bilgilerinizi kaydedip güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Program size 256 bit şifreleme desteği sunmaktadır. Böylece çok güçlü şifreler oluşturabilirsiniz. Şifrelerinizin kolay mı zor mu olduğunu da size söyleyen bu yazılım ile periyodik olarak şifrelerinizi değiştirme imkanına da sahipsiniz.

Sima Free & Easy-to-Use Password Manager İndir

http://www.digitalconfidence.com/Sisma-Password-Manager.html

DijitalTeknoloji.Net

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir