Ücretsiz Şifre Oluşturma Programı İndir

Ücretsiz Şifre Oluşturma Programı İndir

Ücretsiz güvenli şifreler oluşturabileceğiniz Free & Easy-to-Use Password Manager ile sürekli olarak şifre uydurmaya son, program güvenli şifreler oluşturuyor ve kayıt altında tutuyor. Böylece şifreleri unutmak gibi bir durum ortadan kalkıyor. İnternette pek çok web siteye üye oluyoruz bunlarda da iyi bir şifre güvenirlikte en başta gelmektedir. Bir çok bilgisayar kullanıcısının internet güvenliğine dikkat etmemesi veya aynı şifreyi tüm sitelerde kullanması nedeni ile mağdur olmaktadır. Pek çok kullanıcının mağdur olmasını Free & Easy-to-Use Password Manager programı önlüyor…

Güvenli Şifre Oluşturma Programı

Sima Free & Easy-to-Use Password Manager internet güvenliği için oldukça önemli bir programdır. İnternet kullanıcıların büyük çoğunluğu güvenli şifreler oluşturmadığı için veya aynı şifreyi tüm sitelerde kullandıkları için mağdur olmaktadırlar. Artık günümüzde kullanıcılar pek çok web sitesine üye olmaktadır. Mail hesabı, sosyal ağlar ve daha pek çok alanda üyelik gerekmektedir. Tüm hesaplarınız için aynı şifreleri kullanmak büyük bir hatadır. Her hesabınız için ayrı bir şifre kullanmanız en doğrusudur.

Sima-Free-Easy-to-Use-Password-Manager

Sima Free & Easy-to-Use Password Manager adlı ücretsiz program ile her hesabınız için farklı bir şifre oluşturup bütün bilgilerinizi kaydedip güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Program size 256 bit şifreleme desteği sunmaktadır. Böylece çok güçlü şifreler oluşturabilirsiniz. Şifrelerinizin kolay mı zor mu olduğunu da size söyleyen bu yazılım ile periyodik olarak şifrelerinizi değiştirme imkanına da sahipsiniz.

Sima Free & Easy-to-Use Password Manager İndir

http://www.digitalconfidence.com/Sisma-Password-Manager.html

DijitalTeknoloji.Net

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Şükrü:Copra. Aslan5534@gmail.com hesabı kimin...
  • evin:merhba benim hp bilgisayarım var ve wifi ye bağlan...
  • Recep:admin çok teşekkür ederim. Youtube'da nasıl yapıld...
  • Yavuz:Facebook nasıl geri alırım, e posta ve telefonum ...
  • Bedirhan:Abi valla oldu.Teşekkürler.Bataryayı ve jarz kablo...
  • Şahin:Gizemlimabed@windowslive.com silindi geri alabilir...
  • Zeynep:Benim hesabımıda açarmısınız? lütfen :(...
  • ali:arkadaşlar ibrahim202589@gmail.com adrsei kimi...