Ücretsiz Sistem Analiz Programı İndir

Ücretsiz Sistem Analiz Programı İndir

Bedava sistem analizi yazılımı, ücretsiz sistem kontrolü programı, bilgisayar sisteminizde gerçekleşen tüm işlemleri takip etmenize imkan veren ücretsiz bir yazılım olan sunduğu seçenekler sayesinde bilgisayarınızı daha güvenli bir halde kullanma imkanı veriyor. Programın güzel bir özelliği de Türkçe dil desteğinin bulunması ve portable yani kurulumsuz çalışabiliyor olmasıdır. O an bilgisayarınızda aktif olan işlemleri, yüklü olan driver sürücülerini, başlangıç uygulamalarını daha detaylı görüntülemenizi sağlıyor. Sisteminizdeki ağ ve bağlantıları takip edebilir, eğer isterseniz yüklü olan yazılımları kaldırabilirsiniz. Programın bir diğer özelliği ise virüs taraması yapabiliyor olması diyebiliriz. Böylece güvenliğinizi üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

System Explorer Programının Özellikleri

İşlemler ve Güvenlik

Sisteminizdeki Her dosyayı ayrı ayrı taratabilir system dosyalarının tamamını aynı anda taratabilir ve denetleme yapılan tüm dosyaların güvenlik detaylarını program size sunar.

Yazılım Kaldırma

Yazılım kaldırma sekmesinden istediğiniz bir yazılıma sağ tıklayıp uygulamayı kaldır dedikten sonra kaldırma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında menüde görüldüğü gibi yazılımın kurulu olduğu klasöre gidebilir, dosyanın kayıt defterindeki içeriklerine göz atabilirsiniz.

Başlangıç Yöneticisi

Windwos + R (çalıştır) komutuna “msconfig” yazıp başlangıç sekmesinde gördüğünüz ve bilgisayarınızın başlamasıyla çalışan servisler, hızlı başlat ögesindeki başlangıç klasörüne attığınız dosyalarınızı, diğer uygulamaları gösteren listeyi buradan daha ayrıntılı biçimde görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Diğer Uygulamalar

Google Chrome tarayıcısını andıran sekmelerle daha fazla hizmete ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetleri yeni sekme ikonuna tıklayarak kullanabilirsiniz. Yukarıda görüldüğü gibi daha bir çok uygulama mevcut. Sizleri daha fazla yormadan indirme linkini vereyim. Windows Xp, 2000, Vista, 7, ve 8 için program kullanılabilir. Portable sürümünü indirdiğinizde exe uzantılı dosya ile diğer klasörlerin aynı klasör içerisinde yer alması gerekir.

System Explorer İndir

http://systemexplorer.net/download.php

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir