Ücretsiz Video Kesme Programı

Ücretsiz Video Kesme Programı

tamamen ücretsiz olarak dağıtılan videolarınızı kesip biçmede kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir programdır. programını kurmanıza dahi gerek yoktur portable olarak bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Bu özelliği ile program kurmada zorlanan kullanıcılarda rahatlıkla kullanabilirler, oldukça basit bir arayüze sahip bu yüzden kullanımıda çok kolaydır.

Bu yazılım ile videolarınızı seçtiğiniz bölümlerden kesebilir kestiğiniz bölümleri ayrı olarak kaydedebilirsiniz. Hatalı işlem yapmamak için kesilen bölümleri izleyebilir ona göre kesme işlemi yapabilirsiniz. Program wma, asf, avi, divx, mp4, m4vve mp4v video dosya türlerini desteklemektedir. Cut Assistant ile ayrıca hasar görmüş video dosyalarını onarabilirsiniz.

Cut Assistant eklenen video dosyasının toplam kare sayısı, toplam süresi ve fps oranını görüntüleyebilir ve yeni oluşturduğunuz videonun süre aralığını görüntüleyebilmenize olanak sağlar.

Cut Assistant programını kaldırmak için silmeniz yeterlidir. Boyutu çok küçüktür. Kesmek istediğiniz videonun başlangıç ve bitiş sürelerini girerek işlem yapılabilirsiniz bu özellik programı oldukça kullanışlı hale getiriyor Cut Assistant programının avantajlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Videodan istenilen kısımı kesip alabilirsiniz veya istemediğiniz kısımları rahatlıkla silebilirsiniz. Önizleme yaparak kesme işlemi yapabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz videonun oynatma hızını değiştirebilirsiniz ve videonun sesini arttırılarbilir yada azaltılabilirsiniz.

Cut Assistant İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
  • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
  • zz:ben bilgisiyardanım...
  • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
  • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
  • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
  • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
  • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
  • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...