Ücretsiz Winrar Winzip Alternatif Sıkıştırma Programı

Ücretsiz Winrar Winzip Alternatif Sıkıştırma Programı

IZArc2Go, portatif sıkıştırma programıdır. IZArc sıkıştırma uygulamasının portatif versiyonu olan IZArc2Go’yu kullanarak her tipte sıkıştırılmış dosyayı açabilir ve çeşitli formatlarda sıkıştırılmış dosyalar oluşturabilirsiniz. Toplam 4 MB yer kaplayan ve kurulum gerektirmeyen bu uygulamayı taşınabilir diske kopyalayarak gittiğiniz her yerde, her türden sıkıştırılmış dosyayı açabilirsiniz. 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XPI, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO uzantılı dosyaları açabilen IZArc2Go, yarıda kesilmiş veya bozulmuş arşiv dosyalarını da kurtarabiliyor.

Taşınabilir Sıkıştırma Programı IZArc2Go

Modern ve kullanımı kolay bir arayüz ile IZArc, birçok sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyanın yanı sıra, güçlü özellikler ve araçlarla hizmet vermektedir. Windows Gezgini’nden ve Windows Gezgini’ne dosya sürükleyip bırakabilir, doğrudan Windows Gezgini’nde arşivler oluşturabilir ve bunları ayıklayabilir, diskleri kapsayan birden fazla arşiv oluşturabilir, kendiliğinden açılan arşivler oluşturabilir, bozuk zip arşivlerini onarabilir, bir arşiv türünü başka birine dönüştürebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Yorumlar yazabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

IZArc ile ISO, BIN, CDI ve NRG gibi CD resim dosyalarını açabilirsiniz. Bu tür dosyaları bir birlerine dönüştürmek de mümkündür (BIN’den ISO’ya, NRG’den ISO’ya).

Tür: Ücretsiz
Platform: Windows Vista / 7 / 8 / 10
İndirme linki: http://www.izarc.org/downloads