Ultrabook Satın Alma Rehberi

Ultrabook Satın Alma Rehberi

adı verilen ince dizüstü bilgisayar konsepti piyasada giderek daha çok ürün yelpazesi oluşturmaya başladı. Geleceğin dizüstü bilgisayarı olarak bakılan bilgisayarlar ultra ince yapısı fiyata da yansıyor. Ancak ileride daha çok ürün çıkması ve rekabetin artması ile fiyatların düşeceği de tahmin edilmekte, bilgisayar konsepti Apple’ın MacBook Air’ına rakip olmak için Intel tarafından geliştirildi. Intel bu yeni konsepti geliştirmek için dünyanın önde gelen üreticilerini de bu işe adapte ederek bilgisayarları pazarda hakim kılmayı hedefliyor.

Ultrabook bilgisayarlar ilk piyasaya çıktığında ince yapısına diyecek bir şey yoktu ancak kullanıcılar tarafından talep edilen hız ve taşınabilirlik konusundaki taleplerini daha önceleri karşılayamayan firmalar artık buna buna hazırlar. Ultrabook dizüstü bilgisayarlar saniyeler içinde açılabiliyor, uzun pil ömrü ve sürelerine sahip ve şık ve incecik kasalarıyla göz dolduruyorlar. Performans odaklı Ultrabook cihazları incelikleri en fazla 21 mm ile sınırlandırılmış. Güvenliği ön planda tutan, depolama kapasiteleri artırılmış, tüm gün kullanıma izin veriyor.

Ultrabook dizüsit bilgisayarını Intel dışında Acer, Lenovo, Dell, Asus, HP ve Toshiba Ultrabook dizüstü modellerini duyurdu. Gördüğünüz gibi hemen hemen bütün bilgisayar devleri Ultrabook bilgisayarlarını duyurmuş durumda, yatırımların artması ve rekabet ile önümüzdeki yıllarda Ultrabook dizüstü bilgisayarların ucuzlaması bekleniyor.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir