USB Belleği Bilgisayarda Takılı Unutmamak için Ne Yapabilirim

USB Belleği Bilgisayarda Takılı Unutmamak için Ne Yapabilirim

Flaş belleğimi bilgisayarda takılı unuttum, yada işyerinde veya bir arkadaşınızın bilgisayarında son dakikada USB belleğinizi takıp birkaç işlem yapıp apar topar çıktınız ve flaşınız takılı kaldı. İşte bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için FlashRecall adlı yazılımı kullanacağız. Yazılım flaşınızı taktığınızda devreye giriyor ve bir açılır pencere ise gösteriyor. Bilgisayarı kapatmaya çalıştığınız anda sizi sesli olarak uyarıyor. Program aynı zamanda çok fazla bilgisayar bulunan işletmeler içinde avantajlı hale geliyor. FlashRecall yazılımının indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

FlashRecall Programı

FlashRecallFlashRecall, internet kafeler, ofisler, okullar vb. kamu kullanımına açık bilgisayarlarda USB sürücülerin unutulmaması için geliştirilmiş mini bir yazılımdır. Bu program sayesinde artık USb belleğinizi USB portunda unutmayacaksınız, program eğer USB belleği portta unutmanız halinde bilgisayarı kapatmaya çalıştığınızda sizi sesli olarak uyarıyor. Oldukça küçük boyutlu olan bu yazılım özellikle unutkan kişiler için harika bir yazılımdır.

Flash belleklerin USB bağlantı noktasından bilgisayar kapatılmak istendiğinde, program bir popup mesajı ve uyarı sesi ile USB sürücülerin unutulmasına engel oluyor.

 

FlashRecall İndirme Linki

http://www.byteboosters.org/flashrecall/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir