Video Kesme, Düzenleme ve Çevirme Programı Ücretsiz

Video Kesme, Düzenleme ve Çevirme Programı Ücretsiz

Videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılım olan Avidemux programı ile videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Kesme işlemleri, filtrelemeler için ücretsiz bir editörü olan yazılım bir çok video formatını desteklmesi nedeni ile de arşivinizde mutlaka bulunması bir program. Piyasada bu işlemleri yapam bir çok program bulunmakta fakat bu programın ücretsiz oluşu rakiplerini geride bırakmasını sağlıyor. Program Windows 8, , Vista XP’de sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve AVI, DVD, MPEG, MP4, FLV, ASF ve MKV gibi popüler formatları desteklemektedir.

Avidemux Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

Avidemux ücretsiz bir video düzenleme programı olup Windows işletim isteminin yanı sıra Linux, Mac OS işletim sistemleri ile de çalışmaktadır. Avidemux geniş format desteği sayesinde popüler videoları düzenlemenize imkan verdiği gibi gibi dosyalarınızı da düzenleyebilirsiniz.

Avidemux programı video dosyaları üzerinde basit kesme işlemlerini yapmanızı sağladığı gibi birleştirme, çeşitli filtrelemeler gibi işlemler yapmanıza olanaklar verir. Bir çok formatını destekleyen yazılım videolarınızın çevresini kırpabilme, görüntüyü istediğiniz gibi boyutlandırabilme olanağı verir. Görüntünün üzerinde renk, aydınlık, kontrast gibi değerleri değiştirebileceğiniz gibi gürültü azaltma özelliği de bulunaktadır.

Avidemux Programı İndir (-Bit ve 64-Bit):

http://fixounet.free.fr/avidemux/download.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar