Video Kesme, Düzenleme ve Çevirme Programı Ücretsiz

Video Kesme, Düzenleme ve Çevirme Programı Ücretsiz

Videolarınızı istediğiniz gibi kesip düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılım olan Avidemux programı ile videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Kesme işlemleri, filtrelemeler için ücretsiz bir video editörü olan yazılım bir çok video formatını desteklmesi nedeni ile de arşivinizde mutlaka bulunması gereken bir program. Piyasada bu işlemleri yapam bir çok program bulunmakta fakat bu programın ücretsiz oluşu rakiplerini geride bırakmasını sağlıyor. Program Windows 8, Windows 7, Vista ve XP’de sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve AVI, DVD, MPEG, MP4, FLV, ASF ve MKV gibi popüler formatları desteklemektedir.

Avidemux Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

Avidemux ücretsiz bir video düzenleme programı olup Windows işletim isteminin yanı sıra Linux, Mac OS X işletim sistemleri ile de çalışmaktadır. Avidemux geniş format desteği sayesinde popüler videoları düzenlemenize imkan verdiği gibi MP3 gibi dosyalarınızı da düzenleyebilirsiniz.

Avidemux programı video dosyaları üzerinde basit kesme işlemlerini yapmanızı sağladığı gibi birleştirme, çeşitli filtrelemeler gibi işlemler yapmanıza olanaklar verir. Bir çok dosya formatını destekleyen yazılım videolarınızın çevresini kırpabilme, görüntüyü istediğiniz gibi boyutlandırabilme olanağı verir. Görüntünün üzerinde renk, aydınlık, kontrast gibi değerleri değiştirebileceğiniz gibi gürültü azaltma özelliği de bulunaktadır.

Avidemux Programı İndir (32-Bit ve 64-Bit):

http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Nevin:ceyizcigelin@gmail.com kime ayit...
  • ömer:blog devretmek isteyen bana verebilir...
  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir