Videodan İstenen Anın Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Videodan İstenen Anın Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Videolardan, kliplerden veya filmlerden istediğiniz bir kareyi yakalamayı nasıl yapacağınızı anlatacağız. En basit yöntem Prt Scr SysRq (Print Screen) tuşuna basıp daha sonra bir resim editörüne yapıştırmaktır. Bu yöntem basittir ancak istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz. Bunun için profesyonel şekilde uğraşmak istiyorsanız ücretsiz bir program ile kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. İzlediğiniz filmlerin sevdiğiniz sahnelerin görüntüsünü alan Batch Video To Image Extractor yazılımını kullanacağız. Bu yazılım kullanıcılara tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Programı nasıl kullanabileceğinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Batch Video To Image Extractor Programı

Batch Video To Image Extractor yazılımı Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda videolardan ekran görüntüleri almak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Profesyonel olarak en kolay şekilde videolardan resim dosyaları kaydedebilirsiniz. Programda toplu işlem yapma özelliği bulunuyor. Bir çok videoyu yükleyerek belli karelerden yada 225 adede kadar farklı kareyi tek bir resme sıkıştırarak mükemmel bir resim ortaya koyabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça basittir. Bu nedenle kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. İşlemler hızlı bir şekilde gerçekleştiren yazılım bilgisayarınızı yormaz. Eğer sık sık kısa videolar ya da filmlerden ekran görüntüleri almakla uğraşan birisiyseniz çok iyi sonuçlar veren bu yazılımı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Batch Video To Image Extractor İndirme Linki
www.audane.com/BatchVideoToImageExtractor.zip

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.