Videolardaki Ses ve Müzikleri Dosya Olarak Almak

Videolardaki Ses ve Müzikleri Dosya Olarak Almak

Videoların içindeki müzikleri MP3 olarak kaydedebilirsiniz. Pek çok kullanıcı özellikle filmlerdeki müzikler hoşlarına gittiğinde yalnızca filmin içinden müziği çekmek pek çok kullanıcı için sorunlu olmaktadır. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan SuperSimple Video Converter adlı ücretsiz programı yükleyip bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Programı nasıl kullanacağınızı resimli olarak tarifini buradan bulabilirsiniz. Yazılım kullanıcı odalı arayüze sahip olduğundan kullanımı oldukça kolay olduğundan zorluk yaşamazsınız.

Videodan Sesi Ayırma

SuperSimple Video Converter çeşitli kaynaklardan edindiğiniz bazı videolardaki sesleri MP3 olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu ses dosyalarını isterseniz iOS, Android, BlackBerry, Windows Mobile ve Symbian işletim sistemli cihazlarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Videoların çözünürlük ayarları ile oynayabiliyorsunuz. Böylece boyutu değiştirebiliyorsunuz.

Aşağıda sizinle paylaştığımız linkten programı indirip yazılımı sisteminize yükleyebilirsiniz. Daha sonra karşınıza çıkan ekranın sol üst köşede yer alan Open butonuna tıklıyorsunuz.SuperSimple-Video-Converter
Karşınıza gelen pencereden ilgili video dosyasını seçtikten sonra yine üst menüden “Convert” butonuna tıklıyorsunuz.
SuperSimple-Video-Converter-2
Daha sonra ses formatını ve kayıt alanını seçeceğiz. Bunun için Destination Folder bölümünden MP3 dosyasının kaydedileceği dizini seçebilirsiniz. Output Format menüsüne tıklayarak listeden Standart Audio bölümündeki MP3 (MPEG Audio Layer III)’ ü seçiyorsunuz. Start Conversion seçeneği ile videodaki sesi ayırabilirsiniz.
SuperSimple-Video-Converter-3
Dönüştürme işleminin ne kadar süreceğini sol alt kısımda yer alıyor. Remaining time kutucuğundan görebilirsiniz. İşlem video dosyasının uzunluğu, boyutu ve sistem bileşenlerinize bağlı olarak zamanı değişim göstermektedir.

SuperSimple Video Converter İndirme Linki
http://gromada.com/video_converter

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir