Vimeo Sitesinden Nasıl Video İndirilir

Vimeo Sitesinden Nasıl Video İndirilir

internet sitesinden videoları nasıl hızlı bir şekilde indirebiliriz. video indirici ücretsiz progam, ’dan videoları bilgisayara nasıl kaydedilir? Şimdi tanıtacağımız yazılım sizlere yüksek indirme hızı ve çeşitli seçenekler sunuyor. kastorsoft – Free Downloader adlı bu yazılım kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. videolarını indiren bu yazılım, bununla birlikte video üzerinde bazı oynamalar yapmanıza izin veriyor. Mesela indirdiğiniz videonun sesini videodan çıkarabilirsiniz.

Kastorsoft – Free Vimeo Downloader Nasıl Kullanılır

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kastorsoft – Free Vimeo Downloader sayesinde popüler video izleme internet sitesi Vimeo üzerindeki videoları bilgisayarınıza basit bir şekilde kaydedebilirsiniz. İnternet bağlantımız nedeniyle çoğu zaman Vimeo üzerinden yüksek kalitede video izleyemiyoruz. Bunun yanında kotalı internet bağlantıları söz konusu olduğunda aynı videoyu 2. kere seyretmek kotamızın kısa sürede aşılmasına neden oluyor. Özellikle klipler bu konuda başı çekiyor. Hem yüksek kalite videoları bilgisayarınıza kaydedebilir, hem de kotanızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Kastorsoft – Free Vimeo Downloader indirdiğiniz Vimeo videolarının içerisindeki sesleri de ayıklayabilmekte. Programın videolardan ses alma özelliği sayesinde konser videolarındaki veya müzik kliplerindeki sesleri ayrı ses dosyaları olarak kaydetme imkanına sahipsiniz. Böylece bu videoları müzik dosyası şeklinde kullanabilirsiniz. Ses dosyaları olarak MP3 çalar gibi mobil cihazlarınıza aktarabilir, video oynatmak yerine müzik şeklinde dinleyebilir ve bataryanızı daha verimli kullanabilirsiniz. Yazılım Vimeo internet sitesini kullanarak sizlere toplu video indirme imkanı veriyor. Bu iş için indirmek istediğiniz Vimeo videolarının internet adreslerini kopyalayıp program arayüzündeki ilgili alana yapıştırmanız yeterli.

Free Vimeo Downloader İndirme Linki
www.kastorsoft.com/dl/Setup_FreeVimeoDownloader.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Mahmut:kemaltopraktan@hotmail.com bu meile bağlı facem k...
  • Cemil:Güzel tesekkürler....
  • admin:Bad sektörler tamir edilemiyor. Burada amaç sistem...
  • ÖMER:peki hdd ye tekrardan format atarsak eski bad sect...
  • Tuncay:Bende olmadi acaba neden error veriyo surekli...
  • Murat:Şimdi değerli kardeşim benim internet ışığı yanıp ...
  • sew:yapın...
  • emrullah:merhabalar sayın admin, lütfen güncel e-mail adres...
  • Ayşegül:Eski facemi nasil kurtarırım...