Virüslerin Verdiği Zararları Düzeltme Programı

Virüslerin Verdiği Zararları Düzeltme Programı

Virüs, Spam, Malware, Trojan, Spyware gibi zararlıları silip verdiği tahribatları düzelten bir yazılım arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bazen sistem o kadar kararsız çalışır ki güvenlik paketi kullanmanıza rağmen sorunun zararlı bir yazılımdan kaynaklandığı kuşkusuna kapılabilirsiniz. Sebep hatalı bir üçüncü parti yazılımdan olabileceği gibi kullanıcı hatası kaynaklı da olabilir. İşte bu kararı vermek için RunScanner yazılımı yardımınıza koşuyor. Sistemi tüm çalışan yazılımlar, başlangıç dosyaları, sürücüler, servisler ve zararlı yazılımlara karşı tarayan yazılım, insan hatası, virüs, spyware ya da benzeri herhangi bir nedenden dolayı değiştirilmiş ya da bozulmuş sistem ayarlarını tespit edebiliyor.

Runscanner Programının Özellikleri

Dikkat: Eğer yazılımın gelişmiş modunu kullanacaksanız daha büyük sorun yaşamamak için yanlış dosya silmemeye özen gösterin.

RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizler ve sistemi düzenlemenize imkan veren, kullanışlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Runscanner web sitesinde 900.000’den fazla farklı windows sistem dosyası içeren bir veritabanı bulunmaktadır. Kullanıcılar .exe .dll .sys dosyaları hakkında daha fazla bilgi bulabilir ve bu Windows başlangıç dosyalarının teknik detayları hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

100’den fazla başlatma özelliği, çevrimiçi kötü amaçlı yazılım analizi, .run dosyalarını alma ve verme, güçlü süreç katili, metini günlük dosyasına kaydetme, güçlü dosya filtreleme, ev sahibi dosya düzenleyicisi, geçmiş yedekleme / geri yükleme, explorer atlama, dosya sertifikalarının analizi, başlangıç uzman modu, Bit9 FileAdvisor MD5 araması, dosyayı VirusTotal’a yükleme, yüklenen modülleri analiz etme, google araması, runscanner veritabanı araması, Regedit atlama

Runscanner İndirme Linki
http://www.runscanner.net/Download.aspx

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi. ortalama: 5,00)
Loading...
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Verildi. ortalama: 5,00)
Loading...

Etiketler:
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...
  • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
  • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...
  • admin:Bu kodu ekleyeceksiniz....
  • Murat:Merhaba, ben "www" olmadan yani siteadi.com şeklin...
  • melisa:meraba ben melisa çam benim e posta adresim melisa...
  • dwran:teşekkür ederim...
  • Gamze:Denedim olmuyor...

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir