WiFi HotSpot Nasıl Kurulur Programı İndir

WiFi HotSpot Nasıl Kurulur Programı İndir

Wifi Host programı ile sanal kablosuz bir bağlantı ağı kurabilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan connectify WiFi HotSpot adlı yazılım ile kendi bilgisayarınızı kullanarak bir ağ oluşturabiliyorsunuz. Böylece bilgisayarınızdaki internet bağlantısını diğer cihazlar ile paylaşarak herkese İnternet erişimi sunabilirsiniz. İnternet ağında problem yaşadığınız zaman yada sadece kendinizin bağlanabildiği bir ağsa bilgisayarınızın bağlantısını WiFi üzerinden güvenli bir şekilde paylaştırabilirsiniz. 3G ve 4G internet bağlantınızı paylaşıma sunabilirsiniz.

Connectify WiFi HotSpot Yazıımı ile Erişim Noktası Oluşturma

Bilgisayarınızın internet bağlantısını WiFi, yani kablosuz ağ bağlantısı erişim noktası oluşturup paylaştırabilmek için connectify WiFi HotSpot isimli yazılımı kurarak bunu çok hızlı ve kolay bir biçimde yapacağız. Uygulamayı indirip kurarken bazı güvenlik uygulamaları kuruluma engel olabilir fakat yazılım güvenlidir. Yaptığı iş internet bağlantısını paylaştırmak olduğu için güvenlik yazılımları otomatik olarak engel olmak istiyor. Çünkü pek çok veri hırsızlığı bu şekilde oluyor.

Connectify WiFi HotSpot yazılımını kurduktan sonra programı çalıştırıyorsunuz. Hotspot yani erişim noktası için bir isim ve şifre belirlemeniz, gelen internet bağlantısını ve hangi WiFi kartını kullanacağını da seçmeniz gerekiyor. Bu işlem için bilgisayarınıza ek bir kablosuz bağlantı aracı takılı olmasına gerek yok. Örneğin kablosuz internete bağlı bilgisayarınızın menzili yeterliyse, ama cep telefonunuzun menzili yetmiyorsa bu sayede ağın uzandığı alanı genişletebilirsiniz. Evinizin ya da bir iş yerinin kablosuz internet menzilini bu sayede uzatabilirsiniz. Yeni bir SSID ve şifre oluşturmadan, mevcut WiFi ağının tanımlandığı cihazların kolayca bağlanması ve sizi tekrar ayar yapma derdinden kurtarması için aynı ağ kimliğini kullanabilirsiniz. Yazılımın Lite sürümü ücretsiz olarak sunuluyor ve sorunsuz bir şekilde çalıştığı gibi hızlı bağlantı sağlıyor.

Connectify WiFi HotSpot İndirme Linki

http://www.connectify.me/download/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar