Windows 7 Nasıl Hızlandırılır

Windows 7 Nasıl Hızlandırılır

Manager ile gizli kalmış ayarlara kolayca müdahale edebiliyorsunuz. Böylece, hem performans artışı elde ediyorsunuz hem de gereksiz uygulamalar nedeni ile vakit kaybetmiyorsunuz. ’yi daha hızlı çalıştırmak için bu yazılımı indirin ve kolayca kullanın için optimizasyon aracı olan bu uygulama bilgisayarınızda yüksek performans elde edebilir bu sayede hızlandırabilirsiniz, işe yaramayan dosyaları silebilir, sistem optimizasyonunuzu yapabilir ve disk birleştirmelerinizi yapabilirsiniz.Bilgisayarınızın günlük bakımını yapın ve temizliğini kontrol altına alın.

Windows 7 Manager Özellikleri:

Hızlandırıcı: Sistem performansınızı hızlandırıcı araçlar ile donanımınızı daha stabil çalışarak daha hızlı çalışmaya yönelten uygulamalar. Gereksiz sistem görevlerini iptal etme özelliği ile performans arttırıcı.

Temizleyici: Hangi dosya ve klasörlerini disk alanınızı gereksiz yere doldurduğunu belirleyip bu gereksiz dosya ve klasörleri temizleyebileceğiniz bir sistem temizleme aracı. Ayrıca disk birleştirme özelliğinin yanı sıra registry birleştirme özelliği ile de kayıp, gereksiz kayıt dosyalarını temizleme özelliği.

Kişiselleştirebilme: Windows başlangıcında çalışacak dosyalardan Windows 7 boot menüsüne, sağ klik menüsünün kişiselleştirilmesinden masaüstü düzenlemelerine kadar bir çok alanı kendi kişisel kullanımınıza göre düzenleyebilme imkanı.

Güvenlik: Masaüstü, menüler, Windows giriş ekranı gibi bölümleri iyileştirerek zararlı dosyaların giriş yapmasını engeller. Gizlilik koruma özelliği ile de dosyalarınızı şifreleyerek korumanıza olanak tanır.

Network: İnternet bağlantınızın hızını, paylaştığınız öğeleri, ve Internet Explorer tarayıcısını optimize eder.

Not: Programı Web Sitenin Ana Sayfasına Yönlenerek yapacaksınız 30günlük deneme sürümüdür. 30 gün deneme sürümü de ayarlarınızı optimize ettikten sonra işinizi görecektir.

Buraya tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

 1. Akif dedi ki:

  Kardeş birşeyler çok yavaş iniyor format atmaya para yok bole programlar işimizi gorse iyi olrdu ama krdes çok program denedim hızlanıyor sora’pc kendiliğinden yavaşlıyor kufur edesim qeliyor lütfen bi çağre bu’da olmassa çok kotu olcak :S
  a.e.o'(a)llaha (e)manet (o)lun’

 2. Anonim dedi ki:

  türkçe yokmu

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
 • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
 • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
 • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
 • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
 • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir