Windows 7 Nasıl Hızlandırılır

Windows 7 Nasıl Hızlandırılır

Windows 7 Manager ile gizli kalmış ayarlara kolayca müdahale edebiliyorsunuz. Böylece, hem performans artışı elde ediyorsunuz hem de gereksiz uygulamalar nedeni ile vakit kaybetmiyorsunuz. Windows 7’yi daha hızlı çalıştırmak için bu yazılımı indirin ve kolayca kullanın Windows 7 için optimizasyon aracı olan bu uygulama bilgisayarınızda yüksek performans elde edebilir bu sayede hızlandırabilirsiniz, işe yaramayan dosyaları silebilir, sistem optimizasyonunuzu yapabilir ve disk birleştirmelerinizi yapabilirsiniz.Bilgisayarınızın günlük bakımını yapın ve temizliğini kontrol altına alın.

Windows 7 Manager Özellikleri:

Hızlandırıcı: Sistem performansınızı hızlandırıcı araçlar ile donanımınızı daha stabil çalışarak daha hızlı çalışmaya yönelten uygulamalar. Gereksiz sistem görevlerini iptal etme özelliği ile performans arttırıcı.

Temizleyici: Hangi dosya ve klasörlerini disk alanınızı gereksiz yere doldurduğunu belirleyip bu gereksiz dosya ve klasörleri temizleyebileceğiniz bir sistem temizleme aracı. Ayrıca disk birleştirme özelliğinin yanı sıra registry birleştirme özelliği ile de kayıp, gereksiz kayıt dosyalarını temizleme özelliği.

Kişiselleştirebilme: Windows başlangıcında çalışacak dosyalardan Windows 7 boot menüsüne, sağ klik menüsünün kişiselleştirilmesinden masaüstü düzenlemelerine kadar bir çok alanı kendi kişisel kullanımınıza göre düzenleyebilme imkanı.

Güvenlik: Masaüstü, menüler, Windows giriş ekranı gibi bölümleri iyileştirerek zararlı dosyaların giriş yapmasını engeller. Gizlilik koruma özelliği ile de dosyalarınızı şifreleyerek korumanıza olanak tanır.

Network: İnternet bağlantınızın hızını, paylaştığınız öğeleri, ve Internet Explorer tarayıcısını optimize eder.

Not: Programı Web Sitenin Ana Sayfasına Yönlenerek yapacaksınız 30günlük deneme sürümüdür. 30 gün deneme sürümü de ayarlarınızı optimize ettikten sonra işinizi görecektir.

Buraya tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.