Windows Açılış Ekranı Nasıl Değiştirilir

Windows Açılış Ekranı Nasıl Değiştirilir

’unuzun açılış ekranını değiştirebilirsiniz. , veya olması fark etmez küçük ve kullanışlı bir yazılım ile açılış ekranını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınızı her açtığınızda Windows’un kendi klasik karşılama ekranını görmekten sıkıldıysanız, değiştirmek ise sadece bir kaç tık ötede…

LogonStudio isimli küçük ve kullanışlı bir yazılım ile Windows açılış ekranında sizi karşılayan açılış ekranını değiştirebilirsiniz. Dahası, kendi açılış ekranınızı oluşturabilirsiniz ve bunu diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

İndirme ve kurmak işlemleri oldukça basit, Bu özelliğin Windows’un içinde neden hazır olarak gelmediği sorusunu, Microsoft da kendine sormuş olmalı. İşte bu yüzden Windows 7′nin kendi içerisinde tema değiştirme bölümü yer alıyor. Ancak bu bir yana LogonStudio Windows Xp ve Vista’da da çalışan, kullanımı çok kolay bir uygulama.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın: LogonStudio

İnternet üzerinde bu program için hazırlanmış farklı temalar da bulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, kendi bilgisayarları için hazırladıkları temaları internette diğer kullanıcılar ile paylaşmaktadırlar. www.wincustomize.com adresinden temalara bakabilirsiniz.

Logon Studio’yu çalıştırdığınızda, karşınıza önceden hazırlanmış örnek temaların (ve buraya sizin eklemiş olduğunuz temaların) listelendiği bir pencere gelecektir. Bunların arasından zevkinize uygun bir temayı seçebilirsiniz. Load sekmesine basarak internetten indirmiş olduğunuz temayı yükleyebilirsiniz. Sadece dosyayı içeren klasörü bulmalı ve seçiminizi yaptıktan sonra “Aç” düğmesine tıklamalısınız. Böylece Windows’unuz için istediğiniz açılış ekranına sahip olabileceksiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. eda dedi ki:

  ben bunu değil başka şeyleri istiyorum hep yanlış şeyler çıkartıyorsunuz

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
 • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
 • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
 • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
 • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
 • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
 • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
 • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir