seo dersleri

Windows Açılış Ekranı Nasıl Değiştirilir

Windows Açılış Ekranı Nasıl Değiştirilir

’unuzun açılış ekranını değiştirebilirsiniz. , veya 7 olması fark etmez küçük ve kullanışlı bir yazılım ile açılış ekranını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınızı her açtığınızda ’un kendi klasik karşılama ekranını görmekten sıkıldıysanız, değiştirmek ise sadece bir kaç tık ötede…

LogonStudio isimli küçük ve kullanışlı bir yazılım ile Windows açılış ekranında sizi karşılayan açılış ekranını değiştirebilirsiniz. Dahası, kendi açılış ekranınızı oluşturabilirsiniz ve bunu diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

İndirme ve kurmak işlemleri oldukça basit, Bu özelliğin Windows’un içinde neden hazır olarak gelmediği sorusunu, Microsoft da kendine sormuş olmalı. İşte bu yüzden ′nin kendi içerisinde tema değiştirme bölümü yer alıyor. Ancak bu bir yana LogonStudio Windows Xp ve Vista’da da çalışan, kullanımı çok kolay bir uygulama.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın: LogonStudio

İnternet üzerinde bu program için hazırlanmış farklı temalar da bulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, kendi bilgisayarları için hazırladıkları temaları internette diğer kullanıcılar ile paylaşmaktadırlar. www.wincustomize.com adresinden temalara bakabilirsiniz.

Logon Studio’yu çalıştırdığınızda, karşınıza önceden hazırlanmış örnek temaların (ve buraya sizin eklemiş olduğunuz temaların) listelendiği bir pencere gelecektir. Bunların arasından zevkinize uygun bir temayı seçebilirsiniz. Load sekmesine basarak internetten indirmiş olduğunuz temayı yükleyebilirsiniz. Sadece dosyayı içeren klasörü bulmalı ve seçiminizi yaptıktan sonra “Aç” düğmesine tıklamalısınız. Böylece Windows’unuz için istediğiniz açılış ekranına sahip olabileceksiniz.

"Windows Açılış Ekranı Nasıl Değiştirilir" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. eda dedi ki:

    ben bunu değil başka şeyleri istiyorum hep yanlış şeyler çıkartıyorsunuz

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir