Windows İnce Ayar Yapma Programı

Windows İnce Ayar Yapma Programı

Windows’a ince ayar nasıl yapılır? Windows Tweaker adlı ücretsiz yazılım ile Windows işletim sisteminize 100’den fazla özellik kazandırabilirsiniz. Bu program performansa yönelik uygulamalardan çok arka plandaki ayarları ortaya çıkartıyor. Bunların arasında içerik menüleri, tarayıcı ayarlarında yeni seçenekler ya da sisteminizi hızlandıracak diğer değişiklikler bulunuyor. Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde çalışan Windows Tweaker adlı ücretsiz yazılım performanstan çok kolay kullanıma yönelik hizmetler sunuyor. Yazılım sistem ayarlarından Windows Gezgini işlev menülerine 11 farklı kategoriye ayırıyor. Araç, işlev menülerine yeni seçenekler eklemenize, kısa yollardaki küçük ok simgelerini kaldırmanıza, Windows Update’in sisteminizi zorla baştan başlatmasını devre dışı bırakmak gibi imkanlara sahip oluyorsunuz.

Windows Tweaker adlı yazılım Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinin hem 32 bit versiyonunda hem de 64 bit versiyonunda ince ayarlar yapmanıza imkan veriyor. Oldukça başarılı bir yazılım olan Windows Tweaker ücretsiz bir yardımcı programdır. Windows Tweaker programının içerisinde 11 farklı kategori içerisinde 38 tane sistem aracı bulunmaktadır. Windows işletim sisteminizi çok daha iyi kullanabilmek için ve daha kullanışlı hale getirmek için işinize yarayacak bir yazılımdır.

Windows Tweaker adlı yazılım Windows işletim sisteminize çeşitli özellikler kazandırabileceğiniz Windows’un çeşitli bileşenlerini istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Windows Tweaker adlı yazılım ile Start Menu, Desktop (Masaüstü), Denetim Masası, Menüler, Windows Gezgini gibi daha pek çok bileşeni kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Program sayesinde Windows işletim sisteminizdeki pencere ve menüleri kendi istediğiniz gibi özelleştirebilir, slayt gösterilerinin süresini ayarlayabilir, simgelerdeki kısa yol işaretini istediğiniz gibi kaldırabilirsiniz. Program sağ tuş menüsünü düzenlemenize imkan verdiği gibi denetim masası öğelerini ekleyip kaldırma imkanını verir.

Windows Tweaker İndirme Linki

http://www.majorgeeks.com/Ultimate_Windows_Tweaker_d6088.html